Клуб, який був пов'язаний з депутатом Палатним, фігурував у несплаті податків та зберіганні алкоголю без акцизних марок

Слідство.інфо у своєму розслідуванні "ГОЛА ПРАВДА ПРО БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", повідомило про зв'язок нородного депутата України від "БПП" Артура Палатного з відомим київським стриптиз-клубом "Ріо" через ТОВ "Арт сервіс", засновником якого був народний депутат. 

Так, дані єдиного державного реєстру свідчать, що саме Артур Палатний заснував товариство з обмеженою відповідальністю «Арт сервіс», яке надає послуги еротичного танцю і зареєстроване за адресою стрип-клубу «Ріо» на столичній вулиці Богдана Хмельницького. 

Ріо

Але дорослі розваги часто пов’язані з криміналом. Бізнес-партнером Артура Палатного по компанії «Арт Сервіс» тривалий час був громадянин США Веніамін Гонікман. Як свідчать матеріали американського міністерства юстиції, Гонікман був одним з найбільш розшукуваних злочинців у списку ФБР. Цей вихідець з колишнього СРСР разом зі своїм сином Олександром Максименком організували в США мережу нічних клубів, куди нелегально звозили жінок з України та інших східноєвропейських країн.

Гонікман

За торгівлю людьми, примус до проституції та відмивання грошей Гонікману загрожувало 65 років в’язниці. Завдяки активній співпраці зі слідством він отримав і відсидів три. Слідчі ФБР встановили не менше 12-ти жертв сексуального рабства бізнес-партнера Палатного.

Гонікман та Палатний

«Скандальний шлейф» нічного клубу доповнюється тим, що за дивних обставин правосуддя у 2014 році нещодавно припинило проти цього закладу кілька кримінальних проваджень, що стосувалися ТОВ "Арт сервіс". Минулого року столична  податкова з’ясувала, що стрип-клуб «Ріо» не сплатив податків на суму в майже два мільйони гривень.  Але після Майдану справа про несплату податків клубом «Ріо» розвалилася. Прокурор Деснянської районної прокуратури Києва Сиротін раптово відмовився підтримувати державне обвинувачення. А закрила цю справу суддя Шевченківського райсуду Олена Радчикова.  

Як дізналися журналісти Слідство.інфо, у 2013 році податкова знайшла в клубі «Ріо» велику партію алкоголю без акцизних марок. І виписала штраф на сімсот тисяч гривень. Однак, у березні 2014 року слідчий податкової міліції Степанченко відмовився продовжувати розслідування. Він вирішив, що знайдений безакцизний алкоголь належав не клубу «Ріо», а комусь з відвідувачів. Клієнт, мовляв, приніс випивку з собою, а тому заклад звинувачувати ні в чому. Хоча виходячи із суми штрафу, йдеться про тисячу пляшок горілки, сімсот пляшок шампанського та триста пляшок коньяку.

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32962677