Рабінович не задекларував земельну ділянку дружини та корпоративні права телеканалу NewsNetwork на 600 тис.

 

Національне агентство з питань запобігання корупції встановило, що депутат Верховної Ради Вадим Рабінович (фракція "Опозиційний блок") не вказав земельну ділянку подружжя і права на компанію NewsNetwork на 600 тис. грн  у виправленій електронній декларації за 2015 рік. Про це йдеться в обгрунтованому висновку НАЗК за результатами повної перевірки е-декларації Рабіновича, повідомляють Українські Новини.

 

Зокрема, Рабинович не вказав відомості про земельну ділянку площею 47 512 кв. м, яка належить його дружині Ірині. А у розділі "Корпоративні права" Рабинович вказав, що за станом на 31 грудня 2015 року йому належало 50% (600 тис. Гривень в грошовому вираженні) прав в компанії "Ньюс Нетворк". У той же час згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, за станом на 31 грудня 2015 року Рабиновичу належало 100% корпоративних прав (1,2 млн гривень в грошовому вираженні) в даній компанії.

 

Таким чином, Рабинович вказав недостовірні відомості про корпоративні права на загальну суму 600 тис. грн, що перевищує 250 прожиткових мінімуми для працездатних осіб на 1 січня 2017 року. В діях Рабіновича виявлені ознаки складу правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Повʼязані особи

Рабінович
Вадим Зіновійович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
  • Кількість справ: 5