САП відкривала кримінальні справи про незаконне збагачення Вадима Рабіновича

Спеціалізована антикорупційна прокуратура на початку 2018 року відкривала дві кримінальні справи проти народного депутата Вадима Рабіновича ("Опозиційний блок") щодо незаконного збагачення, повідомляли Українські новини.

З витагу Єдиного реєстру досудових розслідувань, стало відомо, що народний депутат України Вадим Рабінович, який займає відповідальне становище, у період 2017 року набув у власність активи у значному розмірі, законність набуття чких не підтверджено доказами, асаме грошові кошти у сумі 22 453 600, які ним зазначено у декларації особи, як дохід його дружини, отриманий від Фукса П.Я.  у якості гарантійного платежу  за попереднім договором купівлі-продажу земельної ділянки.

Окрім вищезазначеного, журналісти Громадського Руху "ЧЕСНО" наголошували на тому, що Вадим Рабінович витратив на передвиборчу кампанію 2014 року  2,9 мільйони, у той час, як офіційно заробив лише 1 мільйона доходу у 2013 році, про що повідомили у статті "Хто профінансував президентські вибори? Післямова"

 

Повʼязані особи

Рабінович
Вадим Зіновійович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
  • Кількість справ: 5