Антарес-Буд ремонтує дитсадок в Миколаєві

5 вересня 2013 р. Управління освіти Миколаївської міськради з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника управління) Лілії Дудник уклало угоду на 1,05 млн грн з ТОВ "Антарес-Буд" на капітальний ремонт Дошкільного навчального закладу № 112.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки фірма-переможниця і єдиний допущений конкурент, який залишився після відхилення чотирьох інших пропозицій, у 2011 р. були оштрафовані за узгоджені антиконкурентні дії, а сам "Антарес" був звинувачений прокуратурою в завищенні цін на виконання робіт при будівництві держкомплексу соціальної реабілітації інвалідів. Керівником і співзасновником "Антарес-Буд" був Володимир Цуцкарєв. Як зазначають журналісти, у 2009-2013 рр. "Антарес-Буд" виграв тендерів на 95,78 млн грн, "Південьбуд Миколаїв ЛТД" отримало 8,22 млн грн в 2009-2011 рр. і після цього тендерів не вигравало.

Центр протидії корупції з допомогою нардепів Л.Оробець і Є.Соболєва передав викладені факти до контролюючих органів. Миколаївська облпрокуратура повідомила, що з приводу законності дій посадових осіб ТОВ "Антарес-Буд" справді було відкрито кримінальне провадження за фактом фіктивного підприємництва, привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, але не з приводу тендеру на ремонт ДНЗ №112. МЕРТ за підписом директора департаменту державних закупівель та державного замовлення Мінекономрозвитку А.Рубана повідомила, що перевірка порушень на тендері не виявила.

Повʼязані особи

Дудник
Лілія Володимирівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник управління освіти Миколаївської міськради
  • Кількість справ: 1
Цуцкарєв
Володимир 
  • співзасновник і керівник ТОВ «Антарес-Буд»
  • Кількість справ: 1