Народний депутат Максим Поляков, ймовірно, купував собі майно, використовуючи дані сестри

За інформацією видавництва "Наші гроші", стало відомо, що народний депутат Максим Поляков, ймовірно, використовуючи дані сестри Олени Ісаєвої, купив для себе елітну нерухомість  за невідомо де взяті гроші. Журналісти, проаналізувавши дохід сестри Полякова - Олени Ісаєвої, прийшли до висновку, що вона її витрати не відповідають доходам.

Сестра народного депутат стала власницею 227-метрового пентхаусу у столичному ЖК «Кристал парк», де згодов жив сам Максим Поляков. Коли Ісаєва купила пентхаус, її чоловік Роман Коваленко зареєстрував BMW Х5 2017 року, при тому, що не має ніякого бізнесу. Також у власності сестри є  квартира на проспекті авеніда дель періодіста Родольфо Салазар в Аліканте – іспанський курорт на березі Середземного моря, з березня 2016 року . Про це свідчить витяг із майнового реєстру Іспанії:

Гуглмапа за адресою, вказаною у витягу, показує ось цей будинок:

У грудні 2016 року Ісаєва зареєструвала BMW Х5 2013 року випуску. Вартість таких авто навіть станом на березень 2018-го не менша $30 тис.

21 лютого 2017 року Олена Ісаєва та Коваленко купили 68-метрову квартиру у столичній новобудові на вулиці Драгоманова, 2 в районі Позняків. Журналісти зазначили, що з 2011 року до 2017 Олека Ісаєва могла заробити перукарством приблизно лише $250 тис. 

 

 

 

Повʼязані особи

Поляков
Максим Анатолійович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
  • Кількість справ: 4
Ісаєва
Олена 
  • сестра народний депутат України VIII скликання Максима Анатолійовича Полякова
  • Кількість справ: 2