Компанія родини Б. Розенблата зірвала багатомільйонний ремонт Краматорської української гімназії

За інформацією жерналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", компанія родини нардепа Борислава Розенблата, відмовилась починати ремонт Краматорської української гімназії без предоплати, чим порушила умови договору та зірвала план ремонтних  робіт.

У лютому 2017 році, при очікуваній вартості робіт 43 мільйони 475 тисяч, компанія родини Розенблатів виграла конкурс на ремонт Краматорської української гімназії, запропонувавши 39 мільйонів 687 тисяч гривень. Варто зауважити, що попередній тендер фірма "Фаворит опт" програла, запропонуавши високу ціну, а потім оскаржила рішення тендерного комітету в АМКУ, після чого тендер скасували.

“Однією з умов, додаткових переваг, які вони виставили, що вони не потребують передоплати”, - пригадує Павло Жебрівський.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський стверджує, що переможець фактично змахлював. Передоплату не вимагали під час проведення тендеру. А після перемоги на ньому - відмовились починати роботи без грошей.У результаті план робот було зірвано і гімназія не була відремонтована своєчасно. Тепер угоду із "розеблатівською" компанією розірвано. Але за рік вартість робіт зросла на 14 мільйонів. Сім мільйонів компанія Розенблата вимагає за вже виконані роботи.

Журналісти також дізналися, що ТОВ "Фаворит" найняв для виконання робіт субпідрядника, ТОВ "БК Крамміськбуд", конкурента по дендерах, яка пов'язана з іншим народним депуттом від Блоку Петра Порошенка - Максимом Єфімовим.

 

 

Повʼязані особи

Розенблат
Борислав Соломонович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва
  • Кількість справ: 7
Розенблат
Жанна Леонідівна
  • дружина народного депутата України Розенблата Борислава Соломоновича, кінцевий бенефіціар Дочірнього підприємства "ФАВОРИТ ОПТ"
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ "ФАВОРИТ"
ЄДРПОУ 20419787