ПМК-43 вкотре укріплює схил на Подолі

5 вересня 2013 р. КП "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (директора КП) Івана Дворака уклало угоду на 8,56 млн грн з ПАТ "Пересувна механізована колона – 43" на укріплення схилу в Подільському районі.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки замовник відхилив пропозиції (в тому числі дешевші за прийняту) чотирьох учасників, допустивши до торгів лише дві імовірно пов’язані фірми: член наглядової ради фірми-переможця Світлана Старцева до кінця 2012 р. була директором єдиного допущеного конкурента ТОВ "БК "Дніпробудсервіс". Основним власником "ПМК – 43" з пакетом акцій 95% на момент тендеру був депутат Вишгородської райради від ПР Володимир Степанечко. Як зазначають журналісти, у 2009-2013 рр. фірма виграла тендерів на 257,15 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. ДФІУ повідомила, що замовник неправильно уклав документацію і повинен був відхилити пропозиції обох допущених фірм, оскільки їхні документи теж були оформлені невідповідно. Цю інформацію підтвердила прокуратура. 12 серпня 2014 р. АМКУ своїм рішенням визнав, що "ПМК – 43" і "Дніпробудсервіс" узгоджували свої дії і оштрафував обидві фірми.

Повʼязані особи

Дворак
Іван Петрович
  • голова комітету з конкурсних торгів, директор КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція»
  • Кількість справ: 1
Степанечко
Володимир Степанечко
  • основний акціонер (95%) ПАТ «Пересувна механізована колона – 43», депутат Вишгородської райради від ПР
  • Кількість справ: 1
Старцева
Світлана 
  • екс-директорка ТОВ «БК «Дніпробудсервіс», член наглядової ради ПАТ «Пересувна механізована колона – 43»
  • Кількість справ: 1