Народні депутати Ю. Солод та Королевська не декларують авто яким користуються

За інформацією жерналістів прорами "Схеми" у програмі "48 саботажників: хто боїться електронного декларування? (спецрепортаж)", народні депутати Наталія Королевська та Юрій Солод приїзджали на роботу – до Верховної Ради – на позашляховику представницького класу «Рендж ровер». Хоча, відповідно до декларації, у пані Королевської немає жодного автомобіля.

Декларація Наталі Королевської засвідчує, що депутатка не має автівки. Принаймні задекларованої...

Декларація Наталі Королевської засвідчує, що депутатка не має автівки. Принаймні задекларованої...Королевська не відразу змогла пояснити, який стосунок має до цієї машини. І після тривалих вагань і відмовок зрештою відповіла: «Автомобіль того, хто був за кермом. Я попросила підвезти – мене підвезли. Дівчину можна підвезти?» Запевняє, що була без охорони – з коханим.

Народний депутат Наталя Королевська дивується запитанню про авто, на якому їздить на роботу

 

Кохана людина, яка про яку говорить депутатка і яка була за кермом представницького авто, – чоловік Наталі Королевської  - народний депутат  Юрій Солод.

Народний депутат Юрій Солод також не має автомобіля в декларації, але на роботу приїжджає на машині

Народний депутат Юрій Солод також не має автомобіля в декларації, але на роботу приїжджає на машині

 За збігом обставин, у його декларації також немає згадки про «Рендж ровер» та будь-який інший автомобіль.

 

Повʼязані особи

Солод
Юрій Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
  • Кількість справ: 3