Приватне дорожньо-будівельне підприємство №92 за 6 мільйонів ремонтуватиме дороги Маріуполя

27 серпня 2013 р. Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міськради Донецької області з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (директора департаменту) Олександра Дмитрієва уклав дві угоди на загальну суму 5,72 млн грн з Приватним дорожньо-будівельним підприємством №92 (ПДБП №92) на капремонт доріг.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендери є сумнівними, оскільки учасника ТОВ "Данком" з найдешевшими пропозиціями не допустили до торгів, навіть без вказівки конкретних причин відмови. Додатковим підозрілим фактом є також те, що 17 вересня 2013 р. замовник вже уклав два договори на загальну суму на 7,94 млн грн з ПДБП №92, і тоді найдешевшу пропозицію від "Данком" теж відхилили без уточнення, яким саме критеріям вона не відповідала. Керівником і співзасновником ПДБП №92 на момент тендеру був Денис Обуховський, депутат Волноваської міськради від ПР. Як зазначають журналісти, у 2009-2013 рр. фірма виграла тендерів на 58,33 млн грн, більшість з них — у Маріуполі. Єдиним допущеним до участі конкурентом на обох тендерах стало ТОВ "Перша дорожньо-будівельна компанія".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Начальник ГУ МВС України в Донецький області Р.Романов повідомив, що перевірка порушень не виявила. У той же час МЕРТ за результатами моніторингу зазначило, що документи замовника не відповідали законодавству, а пропозицію єдиного допущеного конкурента слід було відхилити. У зв’язку з цим міністерство рекомендувало провести нову процедуру закупівлі. ДФІУ своєю чергою повідомила, що пропозицію ТОВ "Данком" відхилили необґрунтовано, у зв’язку з чим на Олександра Дмитрієва і секретаря комітету з конкурсних торгів Світлану Федоренко було складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Повʼязані особи

Дмитрієв
Олександр Володимирович
  • голова комітету з конкурсних торгів, директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради
  • Кількість справ: 1
Федоренко
Світлана Олександрівна
  • секретар комітету з конкурсних торгів, начальник відділу по забезпеченню в сфері державних закупівель та договірних відношень управління розвитку комунальної власності департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради
  • Кількість справ: 1
Обуховський
Денис Миколайович
  • керівник і співзасновник Приватного дорожньо-будівельного підприємства №92 , депутат Волноваської райради від ПР
  • Кількість справ: 1