Народний депутат Суслова не зазначила майно у декларації на посаду народного депутата 2013 року

За інформацією аналітиків Громадського руху ЧЕСНО у статті "Декларації нардепів Приірпіння: мільйонер Москаленко, пограбована Суслова та бідний Гаврилюк" стало відомо про те, що народний депутат України Суслова Ірина Миколаївна у декларації 2013 року, ймовірно, не заначила повну інформацію про доходи та належне їй майно.

Згідно з декларацією за 2013 рік, опублікованою на сайті Верховної ради України, Суслова Ірина офіційно була безробітною. І мала 0 гривень доходу.

Жодного нерухомого майна у неї не було. Значилася лише машина Ауді 8 2004 року випуску.

У 2014 році, коли Суслова стала депутатом, у неї з’явився незначний дохід. Окрім цього вона отримала понад 100 тис. грн спадщини та 170,5 тис. грн від продажу автівки. Цього ж року у неї з’явилася MAZDA CX-7 2006 року випуску за 178,1 тис. грн.

У цій же декларації ідеться про те, що у депутатки з’явилося дві квартири. Одна площею 41,9 кв. м, а у другій квартирі, площею 45,3 кв. м, вона має лише четверту частину. З електронної декларації за 2015 рік стало відомо, що ця квартира розташована в Житомирі.

Не значиться у декларації і квартира у Ворзелі, проте вже у декларації 2014 роцу зазначен дохід від відчуження нерухомого майна. На думку аналітиків, ймовірно, власниця її продала. Сума від продажу нерухомого майна становить дещо більше 126 тис. грн. Виходить 3 тис. грн за 1 кв. метр. Можна припустити, що вартість квартири дещо занижена, ймовірно, для мінімізації податків. Зараз ціна на нерухомість у Ворзелі, згідно з інформацією на рекламних оголошеннях, від 7 до 11 тис. грн за 1 кв. метр.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію корупції", який діяв у 2014 році, подання завідомо недостовірних відомостей в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру є підставою для притягнення суб’єкта декларування до дисциплінарної, адміністративної відповідальності відповідно до закону.

 

Повʼязані особи

Суслова
Ірина Миколаївна
  • народний депутат України VIII,Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
  • Кількість справ: 1