Спецбудконтакт ремонтує дороги на Дніпропетровщині

12 квітня 2013 р. Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області з дозволу секретаря комітету з конкурсних торгів (начальника тендерно-договірного відділу служби) Валентини Качан уклало три угоди на загальну суму 163,22 млн грн з ТОВ "Спецбудконтакт" на будівельні та ремонтні роботи.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендери є сумнівними, оскільки єдина фірма-конкурентка ТОВ "Придніпров’я" мала статутний фонд всього 375 грн і подала пропозиції, що лише на 0,2-2% відрізнялися від пропозиції фірми-переможниці. Крім того, як зазначають журналісти, з 2010 р. практично на всіх тендерах, що проводились за процедурою відкритих торгів, єдиним конкурентом ТОВ "Спецбудконтакт" було ТОВ "Придніпров’я".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Начальник ДФІ Дніпропетровської області Р.Качан повідомив, що перевірка порушень законодавства не виявила. Аналогічну відповідь надіслала й голова Дніпропетровського облтервідділення АМКУ Н.Кучугурі, яка згодом повідомила, що порушень законодавства не виявлено.

Повʼязані особи

Качан
Валентина Федорівна
  • секретар комітету з конкурсних торгів, начальник тендерно-договірного відділу Служби автомобільних доріг в Дніпропетровській області
  • Кількість справ: 1