Родина нородного депутата з транспортного комітету Урбанського заробляє на держзакупівлях

Родина Народного депутата з фракції БПП з Одещини Олександр Урбанський тісно пов'язана з морськими перевезеннями. Його батько Ігор Убанський володіє низкою підприємств, які займаються морським транспортом, і є головою наглядової ради ПрАТ "Дунайсудноремонт", яке виграло на державних тендерах 148 млн грн на ремонті суден. Особливе пожвавлення на тендерах почалося у 2015 році, повідомили журналісти Громадського Руху ЧЕСНО.

Ігор Урбанський (батько Олександра) був народним депутатом п'ятого скликання від Соціалістичної партії України. Він також деякий час працював заступником міністра транспорту. Брат депутата Анатолій Урбанський у 2015 році став депутатом Одеської облради від БПП. Згодом його обрали головою облради. На момент обрання Анатолій працювавначальником відділу експлуатації флоту ТОВ "Рівертранссервіс". Сам Олександр Урбанський  входить є Головою підкомітету з питань морського і річкового транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, що ймовірно, може свідчити про конфлікт інтересів у даній сфері.

Повʼязані особи

Урбанський
Олександр Ігорович
  • народний депутат України VIII скликання, політична партія "Блок Петра Порошенка"
  • Кількість справ: 3
Урбанський
Ігор Анатолійович
  • батько народного депутата України VIII скликання Урбанського Олександра Ігоровича, член Наглядової Ради ПрАТ "Дунайсудноремонт", колишній засновник
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

приватне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 35855645