Народний депутат Фролов не задекларував у 2013 році "кафе" дружини та інше майно

У декларації за 2014 рік народний депутат Микола Фролов зазначав, що у нього та у дружини є у спільній власності половина квартири площею 83,4 кв.м. Окремо на Миколу Фролова була оформлена половина іншої квартири – загальної площі 54,2 кв.м. У 2015 році до названої “сімейної” нерухомості додалося “невідомих” 188,1 кв.м., записаних на дружину – у декларації нардеп позначив їх як “інше нерухоме майно”, повідомляє Інститут розвитку регіональної преси у розслідуванні "Запорізькі слуги народу: з депутатськими зарплатами, мільйонними доходами, прихованим родинним бізнесом та майном."
За документами 188,1 кв.м., ймовірно, є прибудовою до будинку по вулиці Чарівній у Запоріжжі. Сьогодні є тільки одна прибудова до цього будинку – це кафе “Каприз”, яке зараз не працює.
Виявилось, що кафе у дружини народного обранця існує вже досить довгий час. Хоча раніше про будь який бізнес дружини Микола Фролов не згадував. Наприклад, у своїй біографії народний депутат зазначав Наталю Фролову, як вчителя. Але як свідчать документи, кафе дісталось їй ще у 2008 році – за рішенням суду.

 Судячи зі “звіту” нардепа, у 2015 році доходу його дружині офіційно дійсно майже не приносило, зазначають журналісти розслідування.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію корупції", який діяв у 2014 році, подання завідомо недостовірних відомостей в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру є підставою для притягнення суб’єкта декларування до дисциплінарної, адміністративної відповідальності відповідно до закону.

 

Повʼязані особи

Фролов
Микола Олександрович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Кількість справ: 1