Автомобілі "незвідки" у деклараціях народних депутатів 2014 року

 Дивним чином у деклараціях за 2014 рік деяких обранців автомобілі з’явились буквально нізвідки. Так, у депутата від Блоку Петра Порошенка Олега Недави до вже наявних двох автомобілів додався Mercedes-Benz GL 550 2008 року випуску. От тільки – ані витрат на придбання, ані витрат на оренду нового залізного коня депутат не вказав. Аналогічно у  Дмитра Лінька з’явився Peugeot 407 2008 року, у Михайла Хміля з «Народного фронту» новенький Volkswagen Passat 2012 року, повідомляють журналісти Громадського руху "ЧЕСНО"

Журналісти припустили, що нові авто депутатам просто-напросто подарували, але в такому разі незайвим було б вказати про це в декларації, а заразом і назвати ім’я такого щедрого дарувальника.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію корупції", який діяв у 2013 році, подання завідомо недостовірних відомостей в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру є підставою для притягнення суб’єкта декларування до дисциплінарної, адміністративної відповідальності відповідно до закону. 

 

 

Повʼязані особи

Хміль
Михайло Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
  • Кількість справ: 1
Недава
Олег Анатолійович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Кількість справ: 1
Лінько
Дмитро Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Радикальна Партія Олега Ляшка
  • Кількість справ: 1