Стеж за грошима

Громадський Рух «ЧЕСНО» спільно з Інститутом «Республіка» та у партнерстві з National Democratic Institute започаткували кампанію «Стеж за грошима». В основі співпраці - бажання зробити прозорими виборчі витрати політичних партій та кандидатів у депутати різних рівнів шляхом залучення громадян до моніторингу витрат на передвиборчу рекламу.

Відкритість джерел фінансування –  це механізм, який дозволить обирати власне свого представника у Раді, а не представників  олігархів,  які виступають спонсорами виборчої кампанії. Мета кампанії «Стеж за грошима» - сприяти обранню доброчесних представників громад до місцевих органів влади.

Завдяки вашій підтримці, ми разом будемо вимагати від політичних партій та їх кандидатів максимальної прозорості, публічності та підзвітності в рамках передвиборчої кампанії. А також започаткуємо відповідальне ставлення кандидатів та політиків до звітування перед місцевими громадами.

Кампанія «Стеж за грошима» втілюється за фінансового сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Чорноморського фонду регіонального співробітництва. У кампанії братимуть участь 25 міст з різних регіонів України.

В ході реалізації кампанії «Стеж за грошима» будуть проведені публічні форуми, тренінги, прес-конференції локального та національного рівнів. Також представникам партій та кандидатам на посади міських голів буде запропоновано підписати Декларацію відповідальності, що публічно зобов’яже їх проводити чесну передвиборчу кампанію.

Давайте стежити за грошима разом!

"Стеж за грошима" в соціальних медіа:

Facebook

Twitter

Youtube