Що ми робимо?

Рух ЧЕСНО – це громадська організація із експертизою у сферах парламенту і місцевого самоврядування, політичних фінансів та виборів.

Ми працюємо для того, щоб українське суспільство переходило від електоральної до партисипаторної демократії. Протягом 10 років наша команда надає громадянам об’єктивну, неупереджену та точну інформацію про політиків та партії, робить проєкти громадянської освіти, популяризує відкриті дані, проводить адвокаційні кампанії та заходи.

Проєкти

ЧЕСНО працює над створенням корисних для громадян ресурсів, інструментів та баз даних. В рамках кожного з наших проєктів ми надаємо користувачам якісну та об’єктивну інформацію, яка базується на даних.

База даних про українських зрадників: політиків, медійників, юристів та правоохоронців. Дізнайтесь імена колаборантів і повідомляйте про факти співпраці з ворогом.

Музей створений для збереження політичної пам’яті серед громадян та можливості прослідкувати еволюцію політичної культури. Тут ви можете відвідати тематичні онлайн виставки та побачити якими меседжами політики спілкуються з виборцями.

ПолітХаб

Активний

База даних про українських політиків та партій. Тут можна дізнатись про прогульників, кнопкодавів, гречкосіїв , а також політичну біографію народних обранців.

Золото партій

Активний

Онлайн-інструмент для візуалізації фінансових звітів політичних партій. Тут можна отримати інформацію про кожен внесок на користь партій, інформацію про донора, а також про те куди політичні партії витрачають кошти.

ЧЕСНО.Бюлетень

Активний

Агрегатор інформації про кандидатів у депутати та мери міст, згрупованої у зручному форматі бюлетеня.

Публікації

Пишемо доступно про роботу парламенту й місцевих рад, вибори, партійні фінанси, а також розповідаємо про самоврядування Києва та регіонів.

Розповідаємо про роботу Верховної Ради та парламентарів.

Аналізуємо фінансову звітність партій та кандидатів.

Стежимо за ходом виборчого процесу.

Пишемо про київську політику та її вплив на життя киян.

Моніторимо роботу місцевих рад.

Дослідження

Рух ЧЕСНО проводить дослідження для ухвалення якісних рішень на основі даних та аналітики.

Дослідження Руху ЧЕСНО, проведене за підтримки Світового банку у співпраці з Міністерством охорони здоров'я України.

Дослідження має на меті покращити розуміння практики проведення публічних консультацій серед міністерств та сприяти їх удосконаленню через розуміння основних викликів та можливостей у залученні громадськості та зацікавлених сторін у формування рішень.