Харківський облавтодор відремонтував дороги у фірми керівника дочірнього підприємства

За інформацією сайту “Наші гроші”, 26 квітня 2013 р. служба автомобільних доріг Харківської області уклала угоду з ТОВ "БМП "Світанок" на ремонт штучних споруд на автомобільних дорогах вартістю 1,27 млн грн.

Тендер є сумнівним, оскільки було виявлено пов’язаність між учасниками тендеру. Єдиним конкурентом на тендері було ДП "Харківський облавтодор". Засновником ТОВ “БМП “Світанок” був Олексій Конохов. За інформацією журналістів до 2010 року співвласником компанії був Володимир Шегера, керівник філії “Чугуівське ДЕП” Дочірнього підприємства “Харківський облавтодор”. Як повідомляють журналісти, протягом 2009-2013 рр. ТОВ “БМП “Світанок” виграло підрядів на 6,23 млн грн.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. В.о.голова ДФІУ Костюшко повідомив, що САД Харківсбкої області відмовився надати необхідні для перевірки документи.

В.о голови ДФІУ Костюшко повідомив, що ДФІУ звернулась до Харківської міжрайонної прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування, яка своєю чергою не знайшла підстав для вжиття заходів.

Голова ДФІУ Андрєєв повідомив, що замовник не допустив до перевірки посадову особу ДФІУ в Харківській області, тому було направлено листи до Прокуратури та УДСБЕЗ ГУМВСУ в Харківській області щодо даного порушення.

Перший заступник Міністра Мініекономрозвитку України Максюта відповів, що не вбачає у зверненні підстав для перевірки.

Заступник Голови Рахункової палати України Яременко повідомив, що за результатами камеральної перевірки грубих порушень по даній закупівлі не виявлено.