Будівництво “Охматдиту” було віддано причетним до “Сім’ї” фірмам

12 грудня 2011 року було затверджено проект будівництва нового корпусу "Охматдиту". Виконавцем проекту будівництва було обране ТОВ “Укрпрофмед”. Пізніше ТОВ "Укрпрофмед" найняло субпідрядником донецьке ТОВ "Євроінвестстрой". За інформацією журналістів “Слідство.інфо”, тендер відбувся за неконкурентною процедурою "закупівлі в одного учасника".

За інформацією Слідство.інфо,  ТОВ "Укрпрофмед" раніше не займалося будівництвом, а торгувало медобладнанням. Натомість ТОВ “Євроінвестстрой” журналісти пов’язують з сім’єю екс-президента.

Засновнцею ТОВ “Укрпрофмед” була Ірина Коваль. Раніше ТОВ "Укрпрофмед" було зареєстроване в Києві, на вулиці Кіквідзе 18. За цією адресою також зареєстровані ТОВ АБК "Технопромсервіс" та ТОВ БК "Київтехнопромбуд". "Технопромсервіс" в свою чергу була засновником ТОВ "СПС-груп", через яке родина президента контролювало фінансові потоки на Укрзалізниці.

ТОВ БК "Київтехнопромбуд", згідно публікації в "Дзеркалі Тижня", заснована ТОВ "Дім лісника", яке отримало земельну ділянку у мисливських угіддях Віктора Януковича в Сухоллуччі.

Засновниками ТОВ "Євроінвестстрой" були донеччани Юрій Лисиченко та Ольга Середа. Крім будівництва "Охматдиту", фірма останні роки регулярно перемагає в багатомільйонних тендерах "Укрзалізниці". За інформацією сайту “Наші гроші”, починаючи з 2009 по 2015 роки “Євроінвестстрой” виграв держпідрядів на суму 569,88 млн грн.

Ольга Середа працювала менеджером з продажів донецького ТОВ "Мега Терм". Один з телефонів "Мега Терму" належить також іншій фірмі – донецькому ПП "Аква Аппія", засновницею якого була Тетяна Галенко — одна з топ-менеджерів бізнес-імперії Олександра Януковича, а також засновниця "сімейних" компаній.

Повʼязані особи

Коваль
Ірина Юріївна
  • екс-засновник і генеральний директор ТОВ "Укрпрофмед"
  • Кількість справ: 1
Янукович
Віктор Федорович
  • колишній Президент України, колишній Прем'єр-Міністр України
  • Кількість справ: 7

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 34350971