Сокільницька сільрада розіграла тендер з фірмами Дубневичів

За інформацією сайту “Наші гроші”, 3 березня 2015 року Сокільницька сільрада Пустомитівського району з дозволу голови комітету з конкурсних торгів, голови сільради Криси Михайла Івановича уклала договір на 14,04 млн грн із ТОВ “ТІР” на будівництво клубу Центр мистецтв та дозвілля “Просвіта”.

Схоже, що тендер був сумнівним, оскільки участики могли бути пов'язаними. За інформацією журналістів, це вже другий тендер на ці роботи, які провела Сокільницька сільрада (перший був у травні 2014 року, переможцем якого стало також ТОВ “ТІР” із пропозицією 14,2 млн грн). Єдиним конкурентом фірми-переможниці було ТОВ “Львівбуд”. За словами журналістів, на момент тендеру засновником ТОВ “ТІР” був Юрій Пастернак (директор ТОВ “Фінансова компанія “Енергія-Інвест”, засновником якої був Ярослав Дубневич), ТОВ “Львівбуд” — Юрій Романюк (станом на листопад 2015 року — Тарас Ціж).

Центр протидії корупції за допомогою нардепів Лещенка та Соболєва передали викладені факти до контролюючих органів. Голова ДФІУ Гаврилова повідомила, що за результатами аналізу ДФІУ у Львівській оласті встановила, що конкурсні пропозиції учасників не відповідають вимогам документації конкурсних торгів. та надіслала Замовнику рекомендації щодо усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.

Повʼязані особи

Криса
Михайло Іванович
  • голова комітету з конкурсних торгів, голова Сокільницької сільради
  • Кількість справ: 2
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 34857390
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32893609