"Чорноморнафтогаз" замовив 16 іноземних фахівців за 85 млн гривень

За інформацією сайту "Наші гроші", в червні 2012 року "Чорноморнафтогаз" провів закупівлю "в одного учасника" на послуги іноземних фахівців, які мають навчити українських поводженню з буровою установкою "Петро Годованець" — тією, яку купили на $150 млн дорожче за ринкову ціну. Планувалося залучити 16 фахівців за 85,27 млн гривень на термін у 7 місяців. Таким чином видатки на одного спеціаліста у місяць мали скласти $100 тисяч.

При цьому в березні 2012 року "Чорноморнафтогаз" планував відправити 34 своїх спеціалісти в Сінгапур до технічного коледжу National Oilwell Varco, аби за 5 тижнів вони навчилися поводженню з обладнанням, встановленим на "Петрові Годованцю". Було оголошено закупівлю "в одного учасника", ціною в $640 тис чи 5,20 млн грн. Проте "в зв’язку з достроковою поставкою СПБУ "Петро Годованець" на територію України" "Чорноморнафтогаз" відмінив дешевший на 80 млн. гривень ($10 млн.) тендер.

Повʼязані особи

Бойко
Юрій Анатолійович
  • народний депутат ВР України 8-го та 9го скликання від партії "Опозиційний Блок", кандидат на пост Президента України 2019 року
  • Кількість справ: 15