Люди, пов’язані з Сергієм Льовочкіним, отримали контроль над комунальним підприємством "Київспецтранс"

За інформацією журналіста Максима Опанасенка, люди, пов’язані з Сергієм Льовочкіним, отримали контроль над комунальним підприємством "Київспецтранс", що займається вивозом і захороненням твердих побутових відходів у столиці.

Керівним органом "Київспецтрансу" є наглядова рада. Її склад поступово змінювався з грудня 2010 року. І у липні 2013-го він сформувався так, що чотири з п’яти членів ради, включаючи голову, тепер тісно пов’язані з сестрою Сергія Льовочкіна Юлією Льовочкіною. Екс-голову Наглядової ради Сергія Скобельського змінив на цій посаді Арсеній Новіков — колишній чоловік Льовочкіної. Згідно з даними SMIDA, Новіков є представником ТОВ "Спецкомунтранс", яке володіє 0,065% комунального підприємства. Ще одним членом ради став директор "Спецкомунтрансу" Василь Гарчук. Решта троє членів ради – представники ТОВ "Геотрон". Перший — Борис Тур, який до кінця березня 2012 року був головою Наглядової ради ПАТ "Миколаївський комбінат хлібопродуктів". Раніше цю посаду обіймала Юлія Льовочкіна. Наступний — Олег Шевченко, який колись разом із Новіковим працював у "Нафтогазі Україна" та Петро Андрущенко. Головою правління "Київспецтрансу" було обрано Михайла Аралова, який, за словами журналістів, раніше працював у ТОВ "Авекс Пром", котрою володіє Петро Андрущенко.

Представників Київради в Наглядовій раді підприємства, котре формально належить місту, немає.

Повʼязані особи

Льовочкіна
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник АТ "Кліринговий дім"
  • Кількість справ: 10
Тур
Борис Миколайович
  • член Наглядової ради "Київспецтрансу", до кінця березня 2012 року — голова Наглядової ради ПАТ "Миколаївський комбінат хлібопродуктів"
  • Кількість справ: 1
Новіков
Арсеній Вікторович
  • член Наглядової ради "Київспецтрансу", колишній чоловік Юлії Льовочкіної, представник ТОВ "Спецкомунтранс"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

приватне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 02772037
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32156475
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38090483