Оточення Льовочкіних незрозумілим чином володіє землею в селі Гнідин Київської області

Згідно з інформацією журналістів "Слідство.ІНФО", оточення Льовочкіних володіє нерухомістю в селі Гнідин Київської області. Сам по собі факт володіння земельними ділянками у лісі не є злочинним, проте зведення на їх території будівель, непризначених для ведення лісового господарство, є порушенням.

Ділянки знаходяться на території Гнідинської сільської ради поблизу Бортничів, на межі з Києвом. Три ділянки землі тут записані на Марію Терентіївну Льовочкіну, яка походить із села Триліси і була доцентом Національного авіаційного університету. Одна ділянка Львочкіної вже забудована і оточена високою огорожею, на двох інших на вересень 2015 року велися роботи. Gazeta.ua називають жінку рідною тіткою Сергія Львочкіна, який свого часу був прописаний у Трилісах. Сам Львочкін у коментарі "Слідству.Інфо" спочатку заявив, що нічого про це не знає і це може бути співпадіння, але потім сказав, що в нього є таке родичка.

Хто і коли виділив Марії Львочкіній цю землю журналістам з’ясувати не вдалося. Гнідинська сільрада, на території якої знаходяться ділянки, повідомила, що цією землею не розпоряджається і скерувала інформаційний запит до Бориспільської райдержадміністрації. Остання повернула запит до Гнідинської сільради.

В Гнідині також має закриту базу відпочинку партнер Сергія Льовочкіна – Олег Титаренко. У 2006-2012 рр. Титаренко був топ-менеджером банку "Кліринговий дім", акціонеркою якого є Юлія Льовочкіна. База відпочинку Олега Титаренка розкинулась на ділянці площею 3,75 га, що була передана в оренду, а пізніше продана ТОВ "ТОН". Співвласницею цієї фірми є Юлія Льовочкіна. У коментарі журналістам Львочкіна зізналася, що на початку 2000-х мала інвестицію в селі Гнідин – кілька земельних ділянок, але стверджує, що вона потім їх продала.

Повʼязані особи

Льовочкіна
Марія Терентіївна
  • власниця трьох ділянок на території Гнідинської сільської ради, тітка Сергія Льовочкіна, екс-доцент Національного авіаційного університету
  • Кількість справ: 1
Льовочкіна
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник АТ "Кліринговий дім"
  • Кількість справ: 10

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 31993112