Пов'язана з замовником "Дорбудтехнологія" виграла тендер на ремонт доріг Луганщини

16 лютого 2015 р. Служба автомобільних доріг у Луганській області з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг) Михайла Піщака уклала угоди з ТОВ "Дорбудтехнологія" на експлуатаційне утримання та поточний ремонт доріг державного та місцевого значення. Загальна вартість угод складає 387,30 млн грн. З них 118,68 млн грн на утримання і ремонт автодоріг місцевого значення (протяжністю 3938 км), а 268,63 млн грн.  на утримання і ремонт автодоріг державного значення (згідно з тендерною документацією, протяжністю 1960 км). Послуги замовлено на 2015 рік за рахунок державного бюджету України.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки станом на січень 2014 року, за даними державтоінспекції у Луганській області, протяжність автодоріг загального користування державного значення становила 1931 км, тобто на 29 км менше. При цьому з того часу частина області була окупована терористами ЛНР і Верховна Рада прийняла закон про зміну кордонів та розміру області.

На момент укладання договору керівником Луганської служби автодоріг був Анатолій Владико. Засновниками компанії "Дорбудтехнологія" є Авєтік і Лусіне Цоголакяни та Тігран Кочарян. "Наші гроші" інформують про зв'язок Владика з Цоголакян та Кочарян: Владико значиться директором фірм "Дорбудвиробництво" (власниця Цоголакян) і "Краснолуцького заводу будівельних матеріалів № 6" (власник Кочарян).

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Соболєва добились відкриття кримінального провадження за ч. 2 статті 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), однак прокурор Луганської області Квятківський повідомив, що прокуратура  не побачила умислу та корисного мотиву в діях посадовців, які проводили закупівлю. Оскаржили цю закупівлю цю закупівлю в.о. голови Антимонопольного комітету України Барашу, який повідомив, що у зверненні відсутні матеріали, що свідчать про антиконкурентні узгоджені дії. Оскаржили цю закупівлю голові Державної фінансової інспекції України Гордієнку. Після ревізії Держфініспекція зменшила суму закупівлі з 387 до 93 мільйонів.

 

Повʼязані особи

Владико
Анатолій Кирилович
  • начальник служби автомобільних доріг у Луганській області, екс-працівник Луганського облавтодору
  • Кількість справ: 1
Піщак
Михайло Юрійович
  • заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Служби автомобільних доріг у Луганській області, голова комітету з конкурсних торгів
  • Кількість справ: 1
Цоголакян
Лусіне Едіковна
  • співзасновниця ТОВ "Дорбудтехнологія", екс-засновниця ПП "Радіалплюс-2007"
  • Кількість справ: 4
Цоголакян
Авєтік Едікович
  • співзасновник ТОВ "Дорбудтехнологія"
  • Кількість справ: 3
Кочарян
Тігран Рафікович
  • співзасновник ТОВ «Дорбудтехнологія», екс-депутат Луганської міськради
  • Кількість справ: 4

Повʼязані юридичні особи