Антон Яценко вдавався до шантажу задля легалізації корупційної схеми

За інформацією журналістки Тетяни Чорновіл, 17 квітня 2010 року заступник юридичного відділу Міністерства економіки Тетяна Шестак подала міністру економіки Василю Цушку доповідну, в якій звинуватила народного депутата Антона Яценка в погрозах звільнити її, якщо вона не виконуватиме його розпорядження. "На мої слова, що звільнити мене може лише міністр, Яценко А. В. відповів, що він в міністерстві керує всіма питаннями, отже я можу вважати, що він є міністр", - доповідала Цушку Шестак.

Не витримавши тиску, Тетяна Шестак завізувала документ, хоча він суперечив нормам закону про держзакупівлі. В ньому йшлося про те, що переможці державних тендерів мусять надавати довідку про відповідність ціни від Держінспекції по контролю за цінами, чого раніше не було. Після погодження юридичного відділу це роз'яснення на прохання Антона Яценка підписав і заступник міністра економіки Юрій Вітренко.

Таке рішення є злочинним, тому що: по-перше, Держінспекція не має штату експертів, які би дали висновок щодо цін на тисячі товарів від шиферу до запчастин для вагонів, по-друге, на думку Тетяни Чорновіл, Держінспекція не компетентна в цих питаннях.

Повʼязані особи

Шестак
Тетяна Михайлівна
  • заступник юридичного відділу Міністерства економіки
  • Кількість справ: 1