Майно нардепа Міщенка записане на його родичів

За інформацією журналістів програми "Наші гроші", родичі народного обранця Сергія Міщенка заробляють на його виборчому окрузі, володіють берегом Дніпра в Трипіллі, нерухомістю в Криму та в Києві на Печерську. Сам Сергій Міщенко зміг з шаленою знижкою купити землею на печерських схилах і почав будівництво поруч з п’ятиповерхівкою своєї тещі.

Декларація нардепа Міщенка за 2015 рік: нерухомість, годинники, ювелірка і його хобі – 2 рушниці і мисливський карабін. Сім’я задекларувала водний транспорт, а з машин у власності дружини - Сузукі Гранд Вітара 2006 р.в. та в  користуванні нардепа мамин - Фольксваген Транспортер 2014 р.в.

У самого нардепа - будинок в курортному Яремче, який він ділить із Петром Мельником – екс-ректором утікачем податкової академії. Ще один із співвласників - сусід родини Азарова у дачному кооперативі "Чехово", що в Криму.

У 2014 році сім’я Міщенка задекларувала більше 6 млн грн загального доходу, з яких понад 5 - приніс продаж іншого, попереднього карпатського будинку. Цих грошей нардепу вистачило на 20 соток землі у Царському селі на столичному Печерську. Ринкова вартість однієї сотки - близько 100 тис дол, тобто за курсом долара на осінь 2014 року ця нерухомість мала б вартувати біля 25 млн грн. Нині нардеп будується поруч з вже зведеним п"ятиповерховим будинком, записаним на його тещу - Ольгу Сєру. Батьки самого Міщенка ніколи не вели підприємницької діяльності, але кошти на нерухомість теж знайшли.

На початку 2000-х родичі, тоді ще прокурора Сергія Міщенка, купили кілька земельних ділянок на березі Дніпра, в селі Трипілля під Києвом. Колишній сусід нардепа Міщенка, суддя Вищого Господарського Суду, Олексій Євсіков стверджує, що депутат давно там облаштувався.

Будинок в Трипіллі належить матері нардепа – Марії Михайлівні, але вона там не мешкає, а живе за Борисполем. Адвокат сім’ї Міщенків, пов'язаний із фірмами тещі народного обранця Володимир Добринін пояснив, що кошти на нерухомість надав батько Сергія Міщенка, котрий отримував високу пенсію. І додав, що в нерухомість у Трипіллі вкладали гроші й батьки дружини Сергія Міщенка.

Поруч з нерухомістю матері депутата в Трипіллі - ще дві земельні ділянки оформлені на сестру Сергія Міщенка – Олену Чорноштан, яка теж ніколи не вела приватний бізнес. Та ще дві земельні ділянки майже на воді пані Чорноштан орендує. Але ні народний обранець Сергій Міщенко, ні його племінниця, прокурор Дарницької прокуратури Києва Оксана Чорноштан не відобразили у своїх деклараціях майно родини в Трипіллі.

Також у декларації не знайти сусідній, поки що недобудований будинок, оформлений на тещу нардепа Ольгу Сєру. Крім того, Ользі Серій належать 3 земельні ділянки поруч з будинком Марії Міщенко. Адвокат нардепа пояснює це тим, що Міщенко "постійно нею не користується".

Повʼязані особи

Міщенко
Сергій Григорович
 • кандидат в народні депутати на парламентських виборах 2014 року, народний депутат України 7-го скликання
 • Кількість справ: 3
Міщенко
Тетяна Валентинівна
 • дружина народного депутата Сергія Міщенка
 • Кількість справ: 1
Міщенко
Марія Михайлівна
 • мати народного депутата Сергія Міщенка
 • Кількість справ: 1
Чорноштан
Олена Григорівна
 • сестра народного депутата Сергія Міщенка
 • Кількість справ: 1
Чорноштан
Оксана Володимирівна
 • племінниця народного депутата Сергія Міщенка
 • Кількість справ: 1
Сєрая
Ольга Іллівна
 • теща народного депутата Сергія Міщенка
 • Кількість справ: 1
Міщенко
Григорій Кіндратович
 • батько народного депутата Сергія Міщенка
 • Кількість справ: 1