Чиновники і депутати забудували прибрежну захисну зону Козинки і побудували там паркани

За інформацією журналістів програми "Схеми", народний депутат Нестор Шуфрич володіє землею попри відсутність дозвільних документів, а ділянка, що ймовірно належить Юлії Тимошенко взагалі більша, ніж за документами.

Земельну ділянку Нестора Шуфрича відгороджує високий паркан, але копії дозвільних документів на землю відсутні у відповідних органах. Це практично унеможливлює з’ясувати інформацію, чи було порушення під час виділення землі.

Відповідно до Кадастрової карти, не підходить до берега річки земельна ділянка з маєтком, де, за інформацією ЗМІ, нібито мешкає народна депутатка Юлія Тимошенко.

Земельна ділянка з маєтком, де, за інформацією ЗМІ, нібито мешкає народна депутатка Юлія Тимошенко

Родина голови селищної ради Козина Валерія Гартика встановила паркан просто на березі річки.

Паркан, який родина селищного голови встановила просто на березі річки

Земельну ділянку Козинська селищна рада спочатку надала в оренду для сінокосіння Гартік Галині — найімовірніше, матері селищного голови Валерія Гартіка. В проекті землеустрою чітко зазначалося такий вид обмеження, як прибережна захисна смуга, де не можна будувати. Згодом, ця ж селищна рада змінила цільове призначення на індивідуальне будівництво, і такий вид обмеження, як прибережні захисні смуги, там зникли.

Більше того, серед дозвільної документації немає дозволу від екологічного департаменту Київської області. Також з’ясувалося, що земельна ділянка родички очільника селища є частиною Ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Козинський". Про це повідомило листом Міністерство екології та природних ресурсів.

"Міністерство природних ресурсів не має всієї інформації про державний заказник, який вони створили. Розумієте? Так, на прибережних захисних смугах може з’являтися паркан", — пояснив Валерій Гартік.

Обмежила громадянам доступ до води і дружина колишнього очільника Одеської обласної адміністрації, чинного голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці.

Ця земельна ділянка на березі річки під Києвом, імовірно, належить дружині Ігоря Палиці

Повʼязані особи

Палиця
Ігор Петрович
  • Голова Волинської обласної державнрї адміністрації, народний депутат Верховної ради україни IX скликання
  • Кількість справ: 7
Тимошенко
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, Голова депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, Прем'єр-Міністр України 18 грудня 2007 — 11 березня 2010
  • Кількість справ: 18
Шуфрич
Нестор Іванович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "Опозиційний блок"
  • Кількість справ: 10