Фірма, яка належала Дубневичам, робила виплати Михайлові Костюкові, коли він працював гендиректором "Укрзалізниці" та головою Львівської ОДА

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк упродовж 2011 року отримував щомісячні виплати від комерційного підприємства "Корпорація "Колійні ремонтні технології", повідомляють журналісти "Української правди".

Це випливає із відомості підприємства, яка потрапила до редакції газети "Експрес".

caea6c0-dovidka500.jpg

Документ засвідчує, що губернатор Львівщини, окрім своєї зарплати керівника області (орієнтовно 8 тисяч гривень), також отримував платню на підприємстві у розмірі майже 15 тисяч гривень щомісяця.

Як стверджують журналісти газети "Експрес", зазначене підприємство здійснювало виплати на користь губернатора і в попередні роки, під час його роботи генеральним директором "Укрзалізниці".

Водночас "Корпорація "Колійні ремонтні технології" наприкінці 2011 року опинилась у полі зору податкових органів, які запідозрили підприємство в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах і порушили відповідну кримінальну справу, керівника підприємства Світлану Козинець було оголошено у міжнародний розшук.

У лютому 2012 року керівництвом підприємства було визнано факт ухилення від сплати податків і сплачено до бюджету декілька мільйонів донарахованих податків та штрафів.

Окрім того, як з'ясували журналісти, коли Михайло Костюк очолював "Укрзалізницю", підприємство "Корпорація "Колійні ремонтні технології", використовуючи сумнівні схеми, виграло тендери на поставку виробів та матеріалів для залізниці на суму понад один мільярд гривень.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41
Костюк
Михайло Дмитрович
  • колишній генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33133794