Рідне село Дубневичів замовило ремонт доріг в оточення Дубневичів

За інформацією сайту "Наші гроші. Львів", у 2016 році Зубрянська сільрада Пустомитівського району підписала з ПП "ДАКО Плюс" декілька договорів на ремонт доріг в селі.

Так, 22 серпня орган місцевого самоврядування підписав два договори на суму майже 4,4 млн грн. За майже 2,6 млн грн "ДАКО Плюс" має зробити капітальний ремонт дороги по вул. Сагайдачного (від буд. № 8 до № 45), а за 1,8 млн грн – капремонт дороги по вул. І. Франка (від буд. № 117 до № 126). На тендерах на будівництво обох доріг єдиним конкурентом переможця було ТОВ "Будівельна компанія "Білдерпоінт" Марії Бабич з пропозицією на 1,4–1,5% дорожчою.

19 грудня 2016 року Зубрянською сільрадою з ТОВ "ДАКО Плюс" було підписано ще два договори на ремонт доріг села. Цього разу за 546,2 тис. грн фірма відремонтує дорогу від будинку № 107а до будинку № 116 на вул. І. Франка та за 735,4 тис. грн виконає ремонт дороги від будинку № 126а до будинку № 137.

Власником "ДАКО Плюс" є Степан Балай. До 2012 року підприємство належало Назарію Панчишину, який також був власником ТОВ "Львівбудмакс" – фірми, яку журналісти пов’язують з Дубневичами. "Львівбудмакс" був задіяний у схемі продажу томографа за завищеною ціною діагностичному центру, де головним лікарем був сват Богдана Дубневича Михайло Гичка. Перед Панчишиним власником "ДАКО Плюс" був Тарас Борис, який під час президентських виборів 2014 року вказував місцем роботи Благодійну організацію "Фонд братів Дубневичів". Примітно, що першим засновником "ДАКО Плюс" був Вадим Бабич – керівник ТОВ "БК "Білдерпоінт".

Народні депутати від БПП Богдан та Ярослав Дубневичі мешкають в селі Зубра. Їхній спільний маєток розташований на околиці села під лісом, фактично на межі зі Львовом.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41
Борис
Тарас Степанович
  • колишній власник ПП "ДАКО Плюс", довірена особа кандидата у Президенти України Петра Порошенка на виборах 2014 року
  • Кількість справ: 3
Бабич
Вадим Володимирович
  • керівник ТОВ "БК "Білдерпоінт", колишній власник ПП "ДАКО Плюс"
  • Кількість справ: 2
Бабич
Марія Дмитрівна
  • власниця ТОВ "БК "Білдерпоінт", колишня власниця ПП "Бізнес Асістанс Україна"
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 04369759
приватне підприємство
ЄДРПОУ 36992160
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35943421