Залізничники замовили оточенню Дубневичів запчастин на 43 мільйони

10 листопада 2015 року ДП "Укрзалізничпостач" за результатами тендеру замовило ТОВ "Експозиція" запчастин на 43,22 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші гроші". Замовлено полімеркомпозиційні накладки для рейок по 2 435 грн за комплект та пружні рейкові скріплення типу КПП по 134 грн. за комплект.

Єдиним допущеним до участі в тендері конкурентом "Експозиції" було ПП "Єврооснова-СМ". На третину дешевша заявка ТОВ "АТ Механіка" була відхилена через деталі, виготовлені за непогодженими "Укрзалізницею" технічними умовами, невідповідність змісту копії ТУ титульним листам, відсутність довідки про податкову заборгованість та незавірену копію довідки з реєстру банкрутств.

Власником ТОВ "Експозиція" є Андрій Бохенок, а директором – Михайло Врублевський. Фірма зареєстрована у м. Городок Львівської області за адресою вул. Комарнівська 66. За цією ж адресою прописана фірма "Квадрохім", співвласницями якої є Наталія Дубневич, дружина народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Ярослава Дубневича, і Тетяна Дубневич, дружина нардепа Богдана Дубневича.

Львівська "Єврооснова-СМ", створена у 2015 році, належить Сергію Бабаєву та Мирославу Шотику. Тендерів ця фірма не вигравала.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

приватне підприємство
ЄДРПОУ 39764221
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34943420