народний депутат Павелко не задекларуав сім'ю та мільйонні витрати

   У декларації за 2017 рік народного депутата від партії БПП Андрія Павелко, він же голова бюджетного комітету та президент Федерації футболу України, не зазначено відомостей про володіння чи користування об’єктами нерухомості, придбання у власність авто та витрат на відпочинок. У власності нардепа, згідно з поданою декларацією, є лише орендований автомобіль Lexus, 15 годинників та 30 млн грн готівкою, ця сума є незмінною на протязі трьох років.

    Розслідування журналістів програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», підтвердило наявність у нардепа Павелко незадекларованої сім’ї: цивільної дружини Катерини Чаус та падчерки Єлизавети, а також значну суму незадекларованих багатомільйонних  витрат https://bihus.info/orenda-kvartiri-za-17-000misyac-bentli-ta-maldivi-nezadeklarovani-vitrati-nardepa-pavelka.

   Завдяки світлинам із соціальних мереж Катерини Чаус, цивільної дружини голови бюджетного комітету, журналістами знайдено помешкання, в якому сім’я мешкала більше двох років. Оренда елітної новобудови у Києві коштувала їм 17 тис. доларів за місяць, а купівля таких апартаментів обійшлася б у 2 млн. доларів США.

   Кожні декілька місяців Катерина розміщає фото з небюджетних курортів. Журналісти програми «Наші гроші» за викладеними фото розпізнали наступні місця відпочинку: кінець 2014 р. Маврикій п’ятизірковий Royal Palm Mauritius за 200 тис. грн на тиждень; взимку 2015 Мальдіви Cheval Blanc за півмільйона на тиждень; навесні 2015 Сейшельські острови у вартістю 8 тис. доларів тижневий тур, Туреччина, Монако та Арабські Емірати, а також переліт на приватному літаку вартістю 8 тис євро.

   Також народний депутат Андрія Павелко на день народження дружини подарував їй автомобіль Bentley Continental 2010 року вартістю 100 тис. доларів. Пізніше Bentley Катерина змінила на Range Rover 2017 року, на якому була зупинена патрульною службою за керування авто у нетверезому стані (справу без сумніву було закрито за закінчення строків давності). Наступне авто було подароване вже тещі цивільної дружини Range Rover Evoque 2012, ціна якого 30 тис. доларів.

   За висновками журналістів програми «Наші гроші» , тільки витрати Катерини Чаус, які висвітлені у соціальних мережах і не відображені у декларації народного депутата Андрія Павелко, склали більше 21 млн грн.

  На теперішній час вищезазначена інформація та інформація по дискримінаційних тендерах за участю заводу Федерації футболу, президентом якої є Андрій Павелко, перевіряється в рамках досудового розслідування детективами Національного антикорупційного бюро України.

Повʼязані особи

Павелко
Андрій Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Кількість справ: 6
Чаус
Катерина 
  • дружина Андрія Васильовича Павелко, народного депутата Верховної ради України VIII скликання, Голови комітету Верховної ради з питань бюджету, Президента Федерації футболу України
  • Кількість справ: 1