ДФС за Насірова не стала донараховувати податки компанії тестя свого голови

Журналісти телепрограми "Наші гроші з Денисом Бігусом", за результатами власного розслідування виявили , що корпорація «Альтіс-Холдинг» тестя голови ДФС Романа Насірова з понад мільярдним оборотом сплачує до бюджету кількасот тисяч грн податків, мінімізуючи прибуток через низку власних структур.

Будівельна корпорація «Альтіс-Холдинг» належить тестю Голови ДФС Романа Насірова Олександру Глімбовському та входить до великих платників податків, які мали б планово перевірятися податковими  інспекторами ДФС у  Святошинському районі м. Києва щороку. За податковою аналітикою, яку надали "Нашим грошам", сума донарахування податку повинна була скласти 60 млн. грн., однак склала лише  44 610 грн і 2 коп за єдиним соціальним внеском.

Між «Альтіс-Холдингом» та комунальноим підприємством «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»  було укладено договір на суму – 443 млн грн., в тому числі 73,8 млн ПДВ. Від комунального підприємства гроші потрапили до «Альтіс-Холдингу», а потім перераховувалися на три фірми : ТОВ "Патера Україна", ТОВ "Альтіс-Енерго", ТОВ "Юніфліт", з яких кошти направлялися на компанії другого рівня, наприклад ТОВ "Борен-А"(засновник «Альтіс-Холдингу») ТОВ "Спецбудстандарт" ТОВ "Трансбудкомпані" (засновник «Альтіс-Холдингу») , серед яких є реальні виконавці робіт. Тобто корпорація перераховувала кошти сама собі через низку фірм. Серед постачальників, податківцями було встановлено 62 "сумнівних" фірми з угодами на суму 359,4 млн грн. Ця схема може застосовуватись для завищення витрат - тобто для зниження податків.

Наразі, в податковій системі зазначено, що планова виїзна перевірка неможлива "з інших причин"( з яких невідомо). Оксана Малихіна очолила ДПІ Святошинського району в травні 2015 року, за часів  Голови ДФС Романа Насірова.

Повʼязані особи

Насіров
Роман Михайлович
  • екс-Голова ДФС України, кандидат на пост Президента України 2019 року
  • Кількість справ: 6
Глімбовський
Олександр Вацлавович
  • колишній керівник, підписант корпорації «Альтіс-Холдинг»
  • Кількість справ: 1
Забігайло
Максим Володимирович
  • колишній керівник, підписант корпорації «Альтіс-Холдинг»
  • Кількість справ: 2
Малихіна
Оксана Михайлівна
  • Начальник ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві, В.о. начальника ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві - заступник начальника ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві у2015 р.
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36069563
ЄДРПОУ 36942319