Фірма нардепа Шевченка отримала підряд на 185 млн грн від Івано-Франківської САД попри свіжі підозри СБУ у завищенні цін

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області в результаті відритих торгів 11 жовтня підписала договір з ТОВ «ПБС» на поточний середній ремонт автошляху державного значення Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш на суму 185,6 млн грн., попри підозри СБУ у завищенні цін ТОВ "ПБС", - повідомили журналісни НАШИХ ГРОШЕЙ.

На сьогоднішній день ТОВ "ПБС" фігурує у низці кримінальних проваджень. Зокрема, 30 липня 2018 року Київська місцева прокуратура порушила провадження №42018101070000217 за ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), де фігурантами є службові особи Держаудитслужби України, Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області (САД) та ТОВ «ПБС».

На даний момент слідство з’ясувало, що контролери Держаудитслужби України «діючи умисно, всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди» не відобразили в акті перевірки САД, яку вони проводили у червні 2018 року, виявлені ними факти привласнення та розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Натомість управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області встановило, що «службові особи САД організували протиправну схему незаконного заволодіння бюджетними коштами, виділених на будівництво доріг, шляхом укладання договорів за завищеними цінами».

 

Повʼязані особи

Шевченко
Олександр Леонідович
  • народний депутат України VIII скликання, член політичної партії "Укроп"
  • Кількість справ: 9

Повʼязані юридичні особи

Державне підприємство
ЄДРПОУ 40165856
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32872788