Фірма з орбіти Зубика зводить житловий комплекс, хоча ділянку виділяли під будівництво УПЦ

Компанія з орбіти народного депутата Зубика незаконно зводить житло на проспекті Космонавта Комарова 46 у Києві. Ділянку виділили під церкву, а зводять житловий комплекс. Столиця продовжує обростати незаконними забудовами, - повідомили журналісти "Схеми".

За вищезазначеною адресою повиненна бути побудована  одноповерхової виробничої бази та культової споруди. Замовник – Патріарша благодійна фундація патріарха Володимира УПЦ Київський патріархат. Генеральний підрядник – ТОВ «БК «Інтергал-Буд». На фото проект будівництва.

Однак, на цьому місці, у центрі продажу сумнозвісного «Інтергалу» продають квартири.

Журналісти "Схем" з'ясували, що землю надали в оренду Українській православній церкві Київського патріархату на підставі  рішення Київради 2003 року. В ньому не йдеться про житлове будівництво багатоповерхівки. У реєстрі дозвільних документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України за цією адресою також немає жодної інформації про будівництво житлових будинків. Є лише декларація про початок підготовчих робіт із будівництва тієї ж виробничої бази і культової споруди.

Ольга Туній, Керівник прес-служби Державної архітектурно-будівельної інспекції зазначила:

«Було встановлено, що ведеться будівництво двох великих багатоповерхових житлових будинків, що фактично не відповідає цільовому призначенню земельної ділянки, містобудівним умовам, обмеженням та дозволу, виданому за цією адресою."

Як повідомили "Схеми", Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції м. Києва всі матеріали за цим об’єктом передав до Окружного адміністративного суду міста Києва з вимогою про призупинення будівельних робіт за адресою проспект Комарова, 46 у Солом’янському районі Києва.

На час проведення розслідування, засновником товариства «Будівельна компанія «Інтергал-Буд»є дочірнє підприємство «Інтергал-Буд» товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма Інтергал», керівником якої є Назар Городецький – помічник-консультант народного депутата Володимира Зубика. А єдиним засновником цієї фірми останньої є ТОВ «Компанія з управління активами «Крістал ессет менеджмент». Її керівником є ще один помічник депутата – Валерій Кулаков.

 

 

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34692645