Клімов, ймовірно, підкуповував виборців у Котовську

Від імені Леоніда Клімова, який зареєстрований ЦВК по 137 виборчому округу (з центром в м. Котовськ), 45 сімей військовослужбовців, ймовірно, отримали кошти на загальну суму в 90 тис. грн.,  - про що повідомили представники руху ОПОРА.

Як повідомили журналісти, гроші від імені кандидата передавав начальник прес-служби Котовської міської ради Марина Майданник і заступник міського голови Віктор Гоян. Підконтрольний Котовській міській раді інформаційний ресурс "Форпост  Котовськ" повідомляє про те, що кошти сім'ям учасників АТО службовці міської ради передавали в неробочий час.

на фото Марина Майданник (голова прес-служби Котовської міської ради)

на фото - Віктор Гоян (заступник Котовського міського голови)

 

Згідно з ч. 14 ст. 74 Закону «Про вибори народних депутатів України», такі дії є непрямим підкупом виборців.

«Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців».

Повʼязані особи

Гоян
Віктор 
  • заступник Котовського міського голови у 2014 році
  • Кількість справ: 1
Майданник
Марія 
  • голова прес-служби Котовської міської ради
  • Кількість справ: 1