Ремонт мосту в Павлограді від Мелік

11 вересня 2013 р. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА з дозволу голови комітету з конкурсних торгів Василя Разводова уклав угоду на 4,2 млн грн з ПВКП "Мелік" на капітальний ремонт автодорожнього мосту "Дніпро-Новий" через річку Вовчу в м. Павлоград.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки на веб-порталі держзакупівель не виклали техзавдання тендеру, а єдині дві фірми-конкурентки "Мелік" та ПП "Альянс 8" були прописані за однією адресою. Засновником і керівником ПВКП "Мелік" на момент тендеру був депутат від ПР Синельниківської міськради (Дніпропетровська область) Гарік Мелікян, і він же, як зазначають журналісти, раніше очолював ПП "Альянс 8". Керівником "Альянсу" був Саркіс Аракелов, однопартієць і колега Г.Мелікяна по райраді. Як зазначають журналісти, "Мелік" почав регулярно вигравати дорожньобудівельні тендери у липні 2010 р. і до 2013 р. отримав підрядів на 57,37 млн грн, тоді як "Альянс" жодного тендеру не виграв.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. АМКУ повідомив, що замовник не надав документи на перевірку у зв’язку з їхнім пошкодженням внаслідок підтоплення. ДФІУ повідомила, що договір було розірвано, оскільки Управління дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції відмовило замовнику у видачі дозволу на ремонт мосту, обґрунтувавши це відсутністю необхідної документації.

Повʼязані особи

Мелікян
Гарік Альбертович
  • засновник і керівник ПВКП «Мелік», екс-керівник ПП «Альянс 8», депутат від ПР Синельниківської міськради (Дніпропетровська обл.)
  • Кількість справ: 2
Аракелов
Саркіс 
  • керівинк ПП «Альянс 8», депутат від ПР Синельниківської міськради (Дніпропетровська обл.)
  • Кількість справ: 2
Разводов
Василь Васильович
  • голова комітету з конкурсних торгів, Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА
  • Кількість справ: 3