Льовочкін і Рінат Ахметов переказували гроші екс-голові передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Полу Манафорту, ймовірно в обмін на інформацію стосовно виборів у США

У січні 2019 року CNN повідомило, що Льовочкін і Рінат Ахметов переказували гроші екс-голові передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Полу Манафорту, виявили журналісти видання Українська правда. 

За даними джерел CNN, українські олігархи також були ймовірними отримувачами даних  опитувань громадської думки під час президентської кампанії 2016-го року, якими Манафорт поділився з російським партнером Костянтином Килимником. У розслідуванні втручання РФ у американські вибори спецпрокурора США Роберта Мюллера Килимника називають "колишнім російським розвідником", - повідомляє Центр протидії корупції.

Слідство вважає, що за декілька років Манафорт заробив в Україні 60 мільйонів доларів. Зокрема колишній партнер Манафорта Рік Гейтс на суді розповів, що це були перекази від Льовочкіна й Бориса Колеснікова через офшорні банківські рахунки. До 2015 року виплати, ймовірно, завершилися, проте в одному з листів до свого бухгалтера у серпні 2016 року Манафорт написав, що в листопаді 2016 року він очікував виплату 2,4 млн доларів за роботу, яку він виконував в Україні.

Окрім цього, ще на початку 2018 року автор розслідування для журналу The Atlantic про американського екс-радника Януковича Пола Манафорта, журналіст Франк Фоер розповів, що політтехнолога оплачував Рінат Ахметов та Льовочкін. Відтак тодішній очільник адміністрації президента України звертався до інших олігархів, які покривали послуги американця, а частину кошів лишав собі.