Фірма Новинського приватизувала "Готель "Спорт"" за конкурсом, інформацію щодо якого Фондержмайна відмовилося надати громадськості

2 квітня 2012 року прес-служба Фонд держмайна України оголосив, що переможцем конкурсу щодо приватизації Київського державного підприємства «Готель «Спорт» визнана компанія «Юджин», що входить у «Смарт-холдинг» Вадима Новинского. Однак, Фонд державного майна відмовився повідомити, хто, крім ТОВ "Юджин", брав участь у конкурсі з приватизації готелю "Спорт" у центрі Києва, - повідомляє Економічна правда.

При цьому на сайті Фонду держмайна ніякої інформації ні про результати проведення конкурсу, ні про його учасників не було розміщено. "Економічна правда", на підставі Закону про доступ до публічної інформації, звернулася до Фонду з проханням повідомити перелік учасників конкурсу.

У відповіді глави Управління продажу об’єктів малої приватизації та ЦМК Тетяни Буртняк зазначається, що, відповідно до Положення про конкурсну комісію, інформація про склад комісії, учасників конкурсу, їх кількість та зміст їх пропозицій не розголошується. Як наголошується у листі ФДМ, протокол засідання конкурсної комісії містить "інформацію з обмеженим доступом".

"У Фонду немає підстав для надання інформації щодо учасників, які брали участь у конкурсі з продажу цілісного майнового комплексу державного підприємства "Готель "Спорт", - ідеться у відповіді ФДМ.

Відповідно до п. 5 ст. 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації",  Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 31303824