Організацію сітки підкупу голосів виборців за Тимошенко, пов'язують с народним депутатом Русланом Богданом

Служба безпеки України оголосила, що викрила сітку підкупу виборців, яка була створена для кандидата Юлії Тимошенко під час передвиборчої агітації на пост Президента України 2019 року. Так, на одному зі слайдів, оприюднених на брифінгу заступника голови СБУ Віктора Кононенко, прямо вказується народний депутат від політичної партії "Батьківщина" - Руслан Богдан, повідомляється у сюжеті "Рибні місця" для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

“А це відомість зарплатна за грудень місяць. Якщо брати 151 округ, як базовий. То ми бачимо, що на платній основі по ньому залучено 216 старших виборних дільниць та 3250 так званих учасників, так званих, десяток.  На платній основі цією ж групою планувалося до своєї діяльності залучити більше 680 тисяч осіб”, - заявив Віктор Кононенко, заступник голови СБУ.

Ще три організатори схеми, оприлюдненої СБУ, пов’язані із нардепом від “Батьківщини” Валерієм Дубілем. 20 березня вже Генеральний прокурору Юрій України Юрій Луценко оголосив про затримання організатора підкупу виборців з боку народного депутата “Д”.

Викритих організаторів мережі підкупу виборців на користь Тимошенко СБУ звинувачує у тих самих діях, які без перешкод роблять громадські організації, пов’язані оточенням Президента.

 

Повʼязані особи

Богдан
Руслан Дмитрович
  • народний депутат України VIII, Член депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
  • Кількість справ: 3
Дубіль
Валерій Олександрович
  • народний депутат Верховної ради України VIII ,IX скликання, Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
  • Кількість справ: 5
Тимошенко
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, Голова депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, Прем'єр-Міністр України 18 грудня 2007 — 11 березня 2010
  • Кількість справ: 18