Народний депутат Олександр Третьяков, ймовірно, зареєстрував яхту на помічника

Маловідомий бізнесмен та екс-помічник нардепа від БПП Олександра Третьякова - Олег Малюта, який зароив 68 тис. грн на рік, володіє італійською яхтою Falcon 80, йдеться у розслідуванні Надії Бурдєй “Тиха гавань” для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Журналісти програми знайшли цю яхту довжиною у 23 м на закритій парковці яхт-клубу "Рів'єра". Офіційно судно записане на компанію “Клуб ТВ”, єдиним власником якого є Олег Малюта.

Дружина Малюти - Олена працює в управлінні праці та соціального захисту населення Святошинської районної адміністрації в місті Києві. В деклараціїжінка вказала, що за 2016 рік вони разом з чоловіком заробили усього 68 тис. грн.

Водночас, згідно сайту Посіпаки, Олег Малюта був помічником народного депутата від Блоку Петра Порошенка Олександра Третьякова. Декілька років тому у інтерв’ю газеті “Сьогодні”, екс-капітан яхти Третьякова розповів, що нардеп володіє судном Falcon 80. Фотографії яхти - ідентичні судну, нині оформленому на екс-помічника Третьякова - Олега Малюту.

 

Повʼязані особи

Малюта
Олег Анатолійович
  • керівник та співзасновник ТОВ “Клуб ТВ”, екс-помічник народного депутата України Олександра Юрійовича Третьякова
  • Кількість справ: 1
Третьяков
Олександр Юрійович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю
  • Кількість справ: 5

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38825543