Гроші Державного агенства інвестицій виводились на офшорні фірми, пов'язані з народним депутатом Фурсіним

 2015-му році, паралельно з розслідуванням розтрат інвестиційних грошей у розмірі 2 млрд головою Агентства національних проектів Владислава Каськіва, в Одесі відбувалися судові засідання, в яких основними фігурантами були Macnamara holdings S.A. та Lenden industry Inc. Macnamara holdings S.A.  представляла Ірина Майборода - колишній керівник "Благодійного фонду Івана Фурсіна", розповіли журналісти Слідство. Інфо у сюжеті "Вивести на "чисту воду"".

Так, обидві фірми тісно пов’язані з банками Траста Коммерцбанка та Місто Банк, ниточки від яких ведуть до того ж таки нардепа Івана Фурсіна. У суді представником однієї з фірм – Макнамара Холдінгс – була українка. У судовому реєстрі забули замалювати її прізвище, імя та по-батькові і адресу реєстрації. Її звуть Ірина Майборода і родом вона з Одеси. Куди ми зараз і вирушаємо.

Майборода раніше очолювала «Благодійний фонд Івана Фурсіна». А станомна 2016 рік була членом спостережної ради «Місто Банку».

Третій фігурант історії – компанія Левіді Венчез Лімітед. На неї теж перекидали позичкові гроші і вона також пов’язана з нардепом Іваном Фурсіним. Це одна з фірм, через яку Фурсін є акціонером того ж таки «Місто Банку».

Повʼязані особи

Фурсін
Іван Геннадійович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з Національним банком України, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 17
Майборода
Ірина Михайлівна
  • Член Спостережної ради АТ "Місто Банк", екс керівник "Благодійного фонду Івана Фурсіна"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 20966466