Фінансування

Прозорість — один з ключових принципів руху ЧЕСНО. Власним прикладом ми демонструємо прозорість та підзвітність своєї діяльності, відкривши джерела фінансування та основні статті витрат кампанії.

Незалежний фінансовий аудит* кампанії "Фільтруй Раду!" підтвердив цільове використання донорського фінансування, отриманого ініціаторами ЧЕСНО згідно грантових угод, а саму кампанію міжнародні експерти у сфері боротьби з політичною корупцією назвали "успішною та впливовою". 

*Експертну оцінку доброчесності кампанії у період з 1 жовтня 2011 року по 30 жовтня 2012 року  здійснювали спеціалісти аудиторсько-консалтингової групи "Компас" (Україна) та  фахівці Європейського дослідницького центру з питань протидії корупції та державного будівництва (ERCAS, Німеччина). 

 З детальними результатами аудита можна ознайомитися за посиланнями:

 - Висновки фінансового аудиту Аудиторсько-консалтингової групи  "Компас" щодо цільового використання фінансових ресурсів, отриманих для втілення кампанії "Фільтруй Раду!" за період з 01.10.2011 по 31.10.2012 року.

 - Висновки змістовного аудиту Європейського дослідницького центру з питань протидії корупції та державного будівництва (ERCAS).

Ресурси для реалізації завдань кампанії "Фільтруй Раду!" залучалися центральною і регіональними коордрадами у вигляді благодійної допомоги громадян та міжнародних фондів, а також підтримки бізнес-спільноти. 

Ми щиро вдячні нашим партнерам, прихильникам та активістам - за добровільну допомогу, власний час та професійні знанні, які вони щодня вкладають у розбудову Руху ЧЕСНО!

Загальна сума донорської фінансової допомоги, яку отримали організації-ініціатори ЧЕСНО на реалізацію кампанії "Фільтруй Раду!", склала близько $ 1 000 000. З них більше $ 14 000 надійшло на благодійний рахунок руху від громадян. Детальніше ознайомитися з витратами кампанії "Фільтруй Раду!" можна за посиланням. ЗАВАНТАЖИТИ ЯК PDF

У грудні 2012 року стартувала друга кампанія руху ЧЕСНО – "Фільтруй Владу!". Окремі напрямки роботи очолили учасники національної коаліції. Спільними зусиллями активістів, журналістів та представників регіональних осередків ЧЕСНО продовжує досліджувати Верховну Раду України VII скликання.  

Зокрема, від початку роботи нового парламенту у грудні 2012 року Рух ЧЕСНО реалізував наступні ініціативи (звітній період – 1 грудня 2012 - 1 жовтня 2013 року):

Наступні кампанії руху ЧЕСНО – "Фільтруй Владу!", "Чесно про уряд" та "Чесний кандидат" - реалізовувалися завдяки добровільній допомозі учасників руху та за грантової підтримки з боку донорів основних учасників коаліції, відповідальних за окремі напрями роботи, що відображено у річних звітах громадських організацій – "Центр ЮЕЙ" (2012 рік, 2013 рік, 2014 рік, 2015 рік, 2016 рік), Інститут Медіа Права (2012 рік, 2013 рік, аудит 2014), Центр політичних студій та аналітики (2012 рік, 2013  рік).