Полтавщину штурмують політичні заробітчани: ЧЕСНО про техкандидатів 151 округу

Фото: Полтавщину штурмують політичні заробітчани: ЧЕСНО про техкандидатів 151 округу

151 округ на Полтавщині заполонили технічні кандидати, яких, ймовірно, партійні штаби “зграями” від виборів до виборів кидають з округу на округ. Майже всі вони, за інформацією ЦВК, тимчасово не працюють.

Жоден з них не вказав Полтаву чи Полтавщину містом проживання, що вказує на те, що вони - політичні парашутисти, які не знають реальних проблем регіону.

Натисніть для збільшення

Але навіщо вносити заставу у розмірі майже 15 тисяч гривень за кандидата, який не проявляє жодної активності у передвиборчій кампанії та не претендує на перемогу?

Відповідь проста: потенційні переможці зацікавлені у техкандидатах, щоб завести чим більше членів у дільничну виборчу комісію, яка видає бюлетені та займається підрахунком голосів. Кожен кандидат має право подати своїх членів до ДВК, і вони будуть визначатися за принципом  жеребкування. Відповідно, що більше техкандидатів під контролем у головного кандидата, то більше в нього шансів завести своїх членів у ДВК. Торік на Чернігівщині був встановлений рекорд за всю історію виборів. Там зареєструвалося аж 127 кандидатів. Тоді Геннадій Корбан та Сергій Березенко змагалися за недоторканість та мандат депутата ВРУ.

На полтавщині зареєструвалося всього 47 кандидатів. Зараз найбільший технічний бій йде за Луганщину. Там майже 100 техкандидатів.

Цікаво, що кандидатка Юлія Чириднік зазначається у складі Всеукраїнської Федерації кінного спорту, яку очолює Юрій Чертков - екс-регіонал, кнопкодав та прогульник, який голосував за мовний закон Колесніченка-Ківалова.

Фото: Всеукраїнська Федерація кінного спорту

А Володимир Шутов - засновник господарського товариства “Сігма Групп”, керівником якого з 2015 року є інший кандидат - Дмитро Таранов, з яким вже вдруге вони “змагаються” на одному і тому ж окрузі.

Інший технічний кандидат Віталій Боченко  на своїй сторінці у Facebook поширює псевдосоціологію від ГО Передові Правові Ініціативи, які були неодноразово помічені у маніпуляціях з рейтингами кандидатів, зокрема за даними Texty.org, завищували рейтинг партії екс-регіоналів "Відродження", просували Довгого та Тігіпка.

Бражник Дмитро у 2012 був помічений у складі уповноважених осіб “Партії Пенсіонерів України” разом з Богуном, який на поточних виборах балотується від новоствореної партії екс-регіоналів “Україна Славетна”, про яку ми писали більш детально у попередньому огляді виборчих перегонів на Полтавщині.

Решта кандидатів, які мігрують з округу на округ, маловідомі й, окрім офіційної інформації на сайті ЦВК, про них більше нічого знайти не вдалося.

 

Натисніть для збільшення

Нагадаємо, що рух ЧЕСНО вже підготував аналіз партійних кандидатів, з яким ви можете ознайомитися у нас на сайті.


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]