Передвиборчі гастролі дитячого майданчика від нардепа Кодоли з “Народного фронту”

Фото: Передвиборчі гастролі дитячого майданчика від нардепа Кодоли з “Народного фронту”

У переддень Святого Миколая на Чернігівщині у Носівській територіальній громаді обирали міського голову та раду.

Під час передвиборчої кампанії своїх однопартійців підтримав народний депутат Олександр Кодола (“Народний фронт”). Він привіз дитячий майданчик і у день Святого Миколая його забрав. Саме тоді стало відомо, що кандидат у мери від "Народного фронту" не став головою міськради. Партія отримала лише 6 мандатів із 26. Громада такими діями нардепа обурена.

Народний депутат від “Народного фронту” Олександр Кодола привіз напередодні виборів у територіальній громаді в село на Чернігівщині обіцяний дитячий майданчик, а після виборів у день Святого Миколая забрав його з села. Про це повідомляє місцевий дачник Олександр Альбінський на своїй сторінці у Фейсбук.

 

В Черниговской области есть красивое село Володькова Дiвиця (бывшие Красные Партизаны). Это большой населенный пункт, почти городок, на территории которого нет ни одной нормальной детской площадки, и вот этот кадр от партии “Народный Фронт”, который баллотировался в этом округе, не просто обещал новую площадку, он ее даже привез. Привез качельки, горку, песочницу,еще какие то элементы, выгрузил, а когда узнал что там с выборами пролетел погрузил все обратно и увез! и не просто увез, он увез детскую мечту!!! ВНИМАНИЕ!!! в день святого Николая!!!!, - обурюється Олександр Альбінський.

 

Заступник сільського голови Валерій Кириченко у коментарі Громадському руху ЧЕСНО повідомляє, що справді, такий факт мав місце. Більше того, за його словами, громада села зверталася з проханням до депутата встановити дитячий майданчик і навіть збирала підписи.

 

Вони нам рік обіцяли дитячий майданчик. Потім привезли його відразу перед виборами до територіальної громади, навіть не встановлювали, а після виборів - приїхали й забрали… А нам тепер кажуть - “Вам не будем ставить”. Я особисто дзвонив помічнику Кодоли. І це ж кошти державні - це не його кошти! У нас місцеві вибори були 18 грудня, а вони його забрали після виборів 19-го грудня.  Якраз на Святого Миколая, - каже заступник сільського голови Валерій Кириченко.

 

На своїй сторінці в Facebook Олександр Кодола привітав із днем Святого Миколая.

За словами Валерія Кириченка, у селі повно проблем і без дитячого майданчика. Насправді, замість виділених 20 майданчиків на район, вважає заступник сільського голови, краще б виділили кошти на ремонт шкільного даху. Але якщо вже майданчик привезли, то мали його і встановити. Громада, за його словами, дуже обурилася такими діями депутата.

Помічник Олександра Кодоли Микола Кравченко на запитання журналіста ЧЕСНО відповідає, що нічого не знає і без погодження з керівництвом взагалі не вповноважений на цю тему говорити.

 

Перш за все я не можу нічого казать без свого керівництва… А якщо чесно, я прямо не можу нічого сказать, бо я тільки помічник, а там був присутній народний депутат Олександр Кодола. І це не до мене питання, - відповідає помічник нардепа.

 

Зауважимо, що “Народний Фронт” узяв лише 6 мандатів із 26.

Так само не став головою громади і висуванець від політичної партії “Народний Фронт” Іван Пугач, програвши самовисуванцю Володимиру Ігнатченку більше 1 200 голосів.

Ймовірно, саме це й стало причиною переїзду дитячого майданчика.

Натомість Ніжину пощастило більше - там майданчики встигли вкопати.

Нагадаємо, рух ЧЕСНО дослідив фінансову звітність "Народного фронту" за три квартали 2016 року і з'ясував, що партія приховала понад мільйон на джинсу.

 


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]