"Нафтогаз" чотири роки оплачував перельоти приватного літака Бойка-Льовочкіна

Згідно з інформацією сайту "Наші гроші", які посилаються на програму "Гроші", НАК "Нафтогаз України" чотири роки оплачував утримання і перельоти літака екс-глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна і екс-віце-прем’єр-міністра Юрія Бойка.

З 2010 по 2013 рр. "Нафтогаз" під керівництвом Євгена Бакуліна щороку виділяв близько 5 млн грн. на авіаперевезення. Ці тендери завжди вигравала одна й та ж фірма, яка навіть не має власного сайту — ТОВ "АК "Бізнес джет тревел". За умовами тендерів, фірма використовувала три літаки. Які саме — "Вісник державних закупівель" не розголошує, зазначено лише їх швидкість та кількість місць. За даними програми, це: Як-40, Premier А1 і EmbraerLegacy 600. Джерела програми називають власниками літака EmbraerLegacy 600 Сергія Льовочкіна та Юрія Бойка. Були зафіксовані перельоти в Іспанію, Дубай, Францію, Австрію, Швейцарію та інші країни.

Як зазначає журналіст, тільки-но був перекритий доступ до державних коштів, головний літак флотилії EmbraerLegacy 600, який має австрійську прописку, вирішили продати за $9,5 млн. Журналіст програми зауважує, що літак Як-40 наприкінці 2012 року порізали на метал, але це не завадило фірмі ще весь 2013 рік брати гроші за його послуги.

Повʼязані особи

Льовочкін
Сергій Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "Опозиційний блок"
  • Кількість справ: 8
Бойко
Юрій Анатолійович
  • народний депутат ВР України 8-го та 9го скликання від партії "Опозиційний Блок", кандидат на пост Президента України 2019 року
  • Кількість справ: 15

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32154499