Підприємство Дубневичів виграло декілька тендерів на закупівлю піскосуміші для Львова

Протягом 2012–2014 років ТОВ "Агропромислове підприємство "Львівське", яке належить Богдану та Ярославу Дубневичам, виграло декілька сумнівних тендерів на закупівлю піскосуміші для Львова, повідомляють журналісти сайту "Наші гроші. Львів". Районні адміністрації Львова також закуповували у цього підприємства піскосуміш без проведення конкурсних процедур. Видання наводить декілька епізодів із закупівлею піскосуміші у ТОВ "АПП "Львівське".

Так, у листопаді 2012 року Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради за процедурою закупівлі в одного учасника придбала в ТОВ "АПП "Львівське" піскосоляну суміш на 410 тис. грн. Застосування процедури закупівлі в одного учасника обґрунтовувалось тим, що у серпні 2012-го року було проведено повноцінний конкурс із закупівлі, під час якого переможцем було визнано ПП "Мірт", але у жовтні це підприємство листом повідомило про неможливість виконати договір у зв’язку з непередбаченими обставинами. В оґрунтуванні також повідомлялось, що "враховуючи прогнозоване погіршення погодних умов (пониження температури та снігові опади) та завершення бюджетного року провести процедуру відкритих торгів з дотриманням строків немає можливості". Оскільки другим учасником серпневого конкурсу було ТОВ "АПП "Львівське", то піскосуміш закупили в цього підприємства.

У 2012 році ТОВ "АПП "Львівське", але за результатами відкритого конкурсу, також продало піскосуміш Галицькій районній адміністрації Львова на суму 181,5 тис. грн.

Протягом листопада наступного 2013 року Галицька та Сихівська районні адміністрації закупили у ТОВ "АПП "Львівське" піскосуміш на загальну суму 649 тис. грн. Ці закупівлі відбулись за результатами відкритих торгів.

У жовтні 2014 року піскосуміш на 315,8 тис. грн за результатами відкритих торгів у ТОВ "АПП "Львівське" замовила Франківська районна адміністрація Львова.

Показово, що єдиним конкурентом ТОВ "АПП "Львівське" на відкритих торгах 2013–2014 років було ТОВ "Птахофабрика "Давидівська", яке кожного разу вказувало у документах вищу, ніж "АПП "Львівське", ціну за тонну піскосуміші.

ТОВ "Птахофабрика "Давидівська", згідно з даними Єдиного державного реєстру, належить Роману та Галині Співакам, найближчим родичам Володимира Співака, директора та співвласника ТОВ "Енергія Консалтинг" – компанії-засновниці "Львівської газети" та ТРК "Галичина", які, за даними журналістів, перебувають під контролем братів Дубневичів. Також варто зауважити, що частку ТОВ "Птахофабрика "Давидівська" ще у 2008 році придбало ТОВ "Корпорація "Колійні ремонтні технології", яким тоді володіли Дубневичі. Керівниками птахофабрики були: Юрій Пастернак – екс-директор ТОВ "Корпорація "Колійні ремонтні технології" та керівник ТОВ "ФК "Енергія-Інвест", яке належить братам Дубневичам, Андрій Бучок – один із співзасновників мисливського господарства "Вепр" разом із зятем Богдана Дубневича, Назарієм Гичкою. Наразі керівником птахофабрики є Юрій Доскіч, який, за даними журналістів, очолював відділ "АПП "Львівське" і входить до переліку співзасновників мисливського господарства "Вепр".

Є підстави стверджувати, що в описаних випадках брати Дубневичі використали відому схему перемог на тендерах – конкуренцію двох "дружніх" підприємств.

Також, за даними журналістів сайту "Наші гроші. Львів", ТОВ "АПП "Львівське" без конкурсних процедур отримало у 2014 році замовлень на піскосуміш від районних адміністрацій міста на загальну суму 505,5 тис. грн.

Загальна сума замовлень піскосуміші у цього підприємства за 2012–2014 роки складає понад 2 млн грн.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Доскіч
Юрій Романович
  • директор ТОВ "Птахофабрика "Давидівська", співзасновник ТОВ "Мисливське господарство "Вепр"
  • Кількість справ: 1
Бучок
Андрій Степанович
  • директор ТОВ "Птахофабрика "Давидівська", співзасновник ТОВ "Мисливське господарство "Вепр"
  • Кількість справ: 1
Гичка
Назарій Михайлович
  • зять Богдана Дубневича, співзасновник ТОВ "Мисливське господарство "Вепр"
  • Кількість справ: 2
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 20847537
орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 25258931
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 20789952
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 22420576
орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 04056121