Залізниця купила у близької до Дубневичів фірми металу на 63 мільйони

16 червня 2016 року філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Українська залізниця" за результатами тендеру замовила ТОВ "Експозиція" металевих виробів на 63,36 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші гроші". Замовлено металоконструкцій прогонових будов мостів на 55,39 млн грн, а також болтів і шпильок на 7,97 млн грн. Всупереч вимогам Мінекономрозвитку, ціни на окремі товари не було оприлюднено.

Єдиним допущеним до участі в тендері конкурентом "Експозиції" було ТОВ "Арго". Заявка ТОВ "Нормтехстандарт" за двома з трьох лотів щодо деталей була на 29% дешевшою. Її відхилили за відсутність копії паспорту уповноваженого на підписання угоди та даних про засудження або не засудження за корисливий злочин у довідці про відсутність підстав для відхилення.

Власником ТОВ "Експозиція" є Андрій Бохенок, а директором – Михайло Врублевський. Фірма зареєстрована у м. Городок Львівській області за адресою вул. Комарнівська 66. За цією ж адресою прописана фірма "Квадрохім", співвласницями якої є Наталія Дубневич, дружина народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Ярослава Дубневича, і Тетяна Дубневич, дружина нардепа Богдана Дубневича.

ТОВ "Арго" зі статутним капіталом 8 тис грн записано на Антона Шевченка з Фастова. З листопада 2015 року фірма виграла виключно у філій "Укрзалізниці" 592,51 млн грн.

Національне антикорупційне бюро розслідує справу щодо закупок філією "Центр забезпечення виробництва" залізничного обладнання у цієї фірми. Детективами бюро встановлено, що ТОВ "Арго" виконувала роль прокладки для перепродажу залізничного обладнання "Корпорацією КРТ" братів Дубневичів.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34943420
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 22956093