Залізниця придбала у оточення Дубневичів запчастини на 65 мільйонів

14 травня 2015 року ДП "Укрзалізничпостач" за результатами тендеру уклало низку угод з ТОВ "Експозиція" на постачання запчастин на загальну суму 65,40 млн грн, повідомляють журналісти сайту "Наші гроші". Замовлено підрейкові та нашпальні прокладки, а також ізолюючі втулки.

Власником ТОВ "Експозиція" є Андрій Бохенок, а директором – Михайло Врублевський. Фірма зареєстрована у м. Городок Львівської області за адресою вул. Комарнівська 66. За цією ж адресою прописана фірма "Квадрохім", співвласницями якої є Наталія Дубневич, дружина народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Ярослава Дубневича, і Тетяна Дубневич, дружина нардепа Богдана Дубневича. Окрім того, на початку 2013 року на Андрія Бохенка та ще низку фізосіб було перереєстровано ТОВ "Корпорація "Колійні ремонтні технології" (КРТ), яким раніше володіли брати Дубневичі. Пізніше остання фірма ще раз змінила власника й назву і зрештою була ліквідована в середині червня 2015 року. Наразі брати Дубневичі володіють іншою компанією зі схожою назвою – ТОВ "Корпорація КРТ".

Вигравати тендери "Експозиція" почала влітку 2014 року – тоді отримала аналогічне замовлення від залізничників на 166,84 млн грн. Минулорічну закупівлю намагався оскаржити через суд інший виробник – ТОВ "АТ Механіка", стверджуючи, що "Укрзалізничпостач" штучно створив такі умови, за яких конкурент "Експозиції" не міг потрапити на тендер. Спочатку торги оголосили по трьох лотах на формові гумово-технічні вироби, однак згодом внесли зміни до документації торгів, збільшивши кількість лотів до семи – перелік товарів поповнився скріпленнями типу КПП, ізолюючими втулками і гумовими прокладками. Зрештою старі три лоти скасували, а три з чотирьох нових виграла "Експозиція". Представники "Механіки" стверджували, що їхній товар є дешевшим, а зміни до тендеру "вносилися спрямовано під певне підприємство".

Цього разу на тендер подавали заявки 6 фірм. Трьох учасників тендерний комітет відхилив – за неповні пакети документів, прострочені довідки й невідповідне оформлення документів. Таким чином конкуренцію "Експозиції" склали ТОВ "Львівбуд" і ТОВ "Транскомплект-С".

Директором і власником "Львівбуд" наразі є Тарас Ціж, до нього фірма належала Юрію Романюку. ТОВ Львівбуд, за даними журналістів, часто складає конкуренцію фірмам з орбіти Дубневичів. Наприклад, у лютому 2015 року "Львівбуд" виявився єдиним конкурентом ТОВ "Технобуд" на тендері на добудову за 33 млн грн терапевтичного корпусу Городоцької лікарні. Власником "Технобуду" є Юрій Пастернак, який був директором "Корпорації "Колійні ремонтні технології" і лишається керівником ТОВ "ФК "Енергія-Інвест", яке належить Дубневичам.

Щодо "Транскомплект-С", то раніше ця зареєстрована в Києві фірма належала Наталії Оглєзнєвій з Керчі, потім була переписана на Романа Гоцуляка.

Повʼязані особи

Дубневич
Богдан Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 46
Дубневич
Ярослав Васильович
  • народний депутат України VIII та IX скликання, співвласник ТОВ "АПП "Львівське" та ТОВ "Корпорація КРТ"
  • Кількість справ: 41

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34943420
ЄДРПОУ 34857390