24 січня 2011 року о 18:00 відбудеться презентація відомої активістки, професора Аліни Мунджіу-Піппіді на тему «Боротьба з політичною корупцією як революція - досвід іноземних країн». Презентація відбудеться у Книгарні «Є» за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 3, ст.м. «Золоті Ворота».


Під час зустрічі буде розглянуто досвід Румунії у боротьбі з політичною корупцією під час парламентських виборів 2004 року — кампанію «Коаліція за чистий парламент».

Гість заходу – професор Аліна Мунджіу-Піппіді, відома румунська громадська діячка,  голова Академічної спілки Румунії (Romanian Academic Society) та Румунського центру суспільної політики (Romanian Center for Public Policy); викладач демократичних студій у Школі управління Херті в Берліні (Hertie School of Governance). 

Ініціатор заходу: Громадський рух ЧЕСНО та «PolitClub» Агенції політичної аналітики Віталія Портнікова.

Громадський рух ЧЕСНО започатковано групою активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин». Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції «Фільтруємо парламент за 24 години» - рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні. Мета Руху - активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів.

«Polit Club» — це некомерційний проект Агенції політичної аналітики Віталія Портнікова. Він створений як дискусійний майданчик для спеціалістів, пов’язаних зі сферою політики, і реалізується у вигляді регулярних зустрічей у неформальній атмосфері, які дають можливість обміну думками та ідеями журналістам, політикам і громадським діячам.

Медіа-партнери заходу інтернет-видання «Майдан», тижневик «Український тиждень», сайт новин NEWSru.ua.

Робоча мова презентації: українська.

Вхід вільний.