2014-09-08 15:00 — 16:00
м.Чернігів, вул. Полуботка, 6-а

08 вересня о 15.00 в прес-клубі «Чиста політика» (м.Чернігів, вул. Полуботка, 6-а)  відбудеться прес-конференція Громадського руху ЧЕСНО, де активісти презентують підсумки роботи Верховної Ради 7-го скликання таозвучать громадські вимоги до кандидатів у депутати.


На прес-конференції виступлять:

-       Вадим Міський координатор регіональної мережі Руху ЧЕСНО; 

-       Павло Пущенко представник Руху ЧЕСНО у Чернігівській області;

Верховна Рада 7-го скликання увійде в українську історію як одна із найбільш суперечливих. До її «здобутків» можна віднести і прийняття «диктаторських законів», і розпуск фракції КПУ, і публікацію усіх декларації народних депутатів вперше за історію існування української держави тощо. Водночас, саме у цього Парламенту не вистачило політичної волі, щоб змінити виборче законодаство, як того вимагала громадськість, експерти, журналісти.

В умовах, коли позачергові вибори пройдуть за «старими правилами» активісти Руху ЧЕСНО висунуть громадські вимоги до кандидатів у депутати та розкажуть, як боротимуться за доброчесність та прозорість наступного Парламенту.

Кампанія «Чесна Рада» реалізується коаліцією учасників Руху ЧЕСНО – громадськими організаціями Інститут Медіа Права, Інтерньюз-Україна, Центр UA, Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва – у партнерстві з IFES-Україна. Всі результати дослідження кандидатів у народні депутати України буде представлено на офіційному сайті Руху  - www.chesno.org.