2012-09-01 12:00
вул. Червоноармійська 4, 3 поверх

25 липня об 11:00 розпочнеться круглий стіл "ЧЕСНИЙ аудит народних депутатів" з презентацією результатів незалежного дослідження чинних народних депутатів на відповідність "критеріям доброчесності" руху ЧЕСНО.


Учасники круглого столу: один з ініціаторів Руху ЧЕСНО – Олег Рибачук, кординатори руху ЧЕСНО у Чернівцях – Георгій Боднараш та Вадим Міський, експерт – керівник Буковинського центру виборчих технологій Ігор Бабюк.

Запрошуємо політичних та громадських діячів Буковини, представників ЗМІ та незалежних експертів до публічного обговорення результатів громадського аудиту депутатів. Круглий стіл розпочнеться: 25 липня об 11:00 у в конференц-залі за адресою: вул. Червоноармійська 4, 3 поверх.

Під час зустрічі учасники руху ЧЕСНО представлять результати першого етапу громадського аудиту кандидатів у депутати. Завдяки новітньому онлайн інструменту – ЧЕСНОМЕТРу – кожен виборець зможе ознайомитися з профайлами чинних депутатів щодо їх відповідності критеріям ЧЕСНО.

Круглий стіл "ЧЕСНИЙ аудит народних депутатів" – це початок конструктивного діалогу громадянського суспільства з буковинським політикумом щодо якості кандидатів, котрі потраплять до партійних списків та кандидатів-мажоритарників, які братимуть участь у парламентських виборах. Також серед завдань зустрічі – спільно з лідерами політичних сил області обговорити виклики та завдання майбутнього парламенту.